NÁVOD: Změna mobilního operátora přes Ušetřeno.cz

 

Dělá se vám špatně při pohledu na vyúčtování za telefon? Rychle si sedněte za počítač a poohlédněte se po levnějším operátorovi a výhodnějším tarifu. Nabídka je bohatá. Kdo není líný, může změnou telefonní společnosti ušetřit tisíce korun za rok.

mobilní telefon přenos číslaPřenos čísla k jinému mobilnímu operátorovi trvá 4 dny. Taky máte pocit, že ceníky operátorů jsou napsané tak, aby se v nich nemohl zákazník vyznat? Nepřehledné tabulky, složité podmínky, dodatkové balíčky. Porovnat nabídky mobilních operátorů je úkol pro nadaného analytika. Práci vám ulehčí naše kalkulačka tarifů. Počítá nejenom s cenami svaté trojice, ale i virtuálních operátorů.

Jednotlivé tarify spravedlivě porovnáte, když si uděláte revizi svého chování. Někdo posílá raději zprávy, než volá. Další si nedokáží představit život bez internetu a sociálních sítí. Proto je potřeba do kalkulačky na Ušetřeno.cz vyplnit alespoň přibližné hodnoty provolaných minut, poslaných SMS nebo počat stažených dat.

Operátoři mají svá tajemství

Někteří operátoři jsou tajemní jako hrad v Karpatech. Mají akční neveřejné nabídky, které jsou výrazně výhodnější než běžné tarify. Jenže ke speciálním tarifům se dostane málokdo. My je známe, ale hlavně vám je umíme dojednat. Bohužel operátoři trvají na jejich neuveřejňování, proto je ve výsledcích kalkulačky nenajdete. Můžeme vám je však sdělit při telefonické konzultaci. Stačí v kalkulačce zaškrtnout políčko, že o ně máte zájem. Operátoři si pro vás dopředu připraví zajímavé neveřejné tarify mobilních operátorů.

Najděte si nejlevnějšího operátoraSrovnat ceny

Kalkulačko, prozraď mi, kdo je v zemi zdejší nejlevnější

Kalkulátor vám prozradí mnohé. Dozvíte se, kolik můžete ušetřit a samozřejmě kdo je při zadaných parametrech nejlevnější. V porovnání najdete též neomezené tarify. Kdyby se vám některá z nabídek zalíbila, můžete vyplnit nezávaznou objednávku.

Jaký je postup po vyplnění objednávky

Po vyplnění online formuláře a poslání objednávky vám zavoláme. Spolu s pracovníkem zákaznické linky zkontrolujete všechny údaje. Nezapomeňte, operátor je tu pro vás. Pokud vám nebude něco jasné nebo budete mít nějaké otázky, specialista vám vše vysvětlí. Pomůže vám s vyplněním všech potřebných materiálů a dokončením objednávky.

Pro novou SIM kartu nemusíte vůbec nikam chodit. Obdržíte ji spolu s novou smlouvu přímo do svých rukou. Na zadanou adresu vám během tří dní vše potřebné doveze kurýr. Zamávejte starému operátorovi, od této chvíle si můžete užívat levného volání, SMS a surfování na internetu.

TIP

Ukončení dlouholeté smlouvy s operátorem je jednodušší  

Konec vysokým pokutám za předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou s mobilním operátorem! Díky tzv. Husákově novele zaplatíte od února letošního roku jen 20 % zbylého závazku. Přečtěte si více o předčasné výpovědi.

 

O své číslo nepřijdete

Lidé se bojí měnit operátora. Jedním z důvodů je, že nechtějí přijít o oblíbené telefonní číslo. Jedná se o mýtus, který operátoři rádi šíří. Své oblíbené číslo si může ve většině případů zákazník ponechat. Jeho přenos od jednoho operátora k druhému se dá zvládnout překvapivě rychle. Když dodržíte správný postup, zabere to přesně 4 dny. Potřebujete pouze od starého operátora získat tzv. Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele (ČVOP) a předat ho nové společnosti.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 14
 

 
Oblíbení mobilní operátoři