ČEZ Měření, s.r.o.

Tento pojem patří do kategorie: Energie

Zobrazeno: 1524x owl small
 

 

Společnost ČEZ Měření, s.r.o. vznikla v roce 2000 vyčleněním a centralizací elektroměrové činnosti, která byla doposud zabezpečovaná regionálními distribučními společnostmi. Původně fungovala pod názvem VČE - měřící technika, s.r.o. O pět let později byl převeden stoprocentní podíl na společnost ČEZ, a.s. a od 1.6.2005 je ČEZ Měření, s.r.o. členem Skupiny ČEZ. Sídlí v Hradci Králové a působí na celém území působnosti Skupiny ČEZ v České republice.

Mezi její hlavní aktivity se řadí veškerý servis v oblasti měření elektrické energie, včetně zajišťování přístrojů pro elektroměrovou činnost. Jedná se tedy hlavně o servis měřících zařízení pro maloodběratele i velkoodběratele; odečty, správa, validace, předávání a zpracování naměřených dat; logistika, opravy a parametrizace měřících zařízení; řízení a plánování životního cyklu těchto zařízení a odhalování a zamezování netechnických ztrát.

 
Přejít na slovník pojmů 
 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
50 rad a tipů jak ušetřit na energiích
ebook
Chcete zjistit, jak doma ušetřit na energiích? Zadejte do políčka níže svou emailovou adresu a my vám eknihu ZDARMA zašleme.
Děkujeme za zájem o náš e-book.
Vyskytla se neočekávaná chyba, zkuste to prosím později.