Konsolidace půjček: 10 důvodů pro PRESTO Půjčku od UniCredit Bank

 

Mnoho spotřebitelských úvěrů s sebou přináší i mnoho starostí. Hlídat si všechny termíny splacení i výši jednotlivých splátek, to není jen tak. Když si ale své půjčky sloučíte do jedné výhodnější, máte po starostech. Víme, proč k tomu využít PRESTO Půjčku - Sloučení úvěrů.

konsolidace unicredit bankSloučení úvěrů od UniCredit Bank se nám líbí. 

Konsolidaci půjček uvítá valná část těch, kteří si tu koupili zboží na splátky, tam splácí kontokorent a ještě využívají výhod kreditních karet. Jejich sloučením získají daleko lepší podmínky splácení a navíc pocítí velkou úlevu při měsíčních splátkách. Tuto možnost nabízí téměř všechny banky i větší nebankovní společnosti a najít nejvýhodnější konsolidaci půjček je tedy poměrně složité. Spoustu klientů si oblíbilo sloučení úvěrů s PRESTO Půjčkou od UniCredit Bank. Rozhodli jsme se zjistit, proč tomu tak je.

10 důvodů, proč dát PRESTO Půjčce palec nahoru

1. Můžete sloučit své závazky až do výše 1 000 000 Kč

UniCredit nabízí velkorysou výši konsolidace vašich závazků. Sloučit své úvěry, kreditní karty i kontokorenty můžete až do hranice jednoho milionu korun. Bez spolužadatele se můžete vyšplhat až na hranici 250 000 Kč. I ta je oproti konkurenci na dobré úrovni a pomůže tak jednotlivcům bezbolestně vyřešit mnohá finanční trápení.

2. Můžete získat i další peníze navíc

V případě, že potřebujete finanční injekci, není třeba řešit ji další půjčkou. Při sloučení stávajících úvěrů můžete zažádat o navýšení úvěru o částku, kterou potřebujete. Budete mít stále jen jednu půjčku a tím jen jednu starost.  

Chcete si užít všechny výhody?Vsaďte na UniCredit Bank

3. Zaručeně se vám sníží měsíční splátky i poplatky

Při sloučení úvěrů s UniCredit Bank máte zaručeno, že budete každý měsíc platit daleko méně, než na kolik jste zvyklí. A to až o tisíce korun. Takže se nemusíte bát dalších bezesných nocí, jestli vyjdete s penězi a stačíte uhradit vše, co máte. Navíc každý měsíc ušetříte i za vedení úvěrového účtu, který je zdarma.

TIP

A kolik vlastně mohu ušetřit?

Příklady ze života řeknou více než tisíc slov. Třeba to, že sloučení úvěrů s UniCredit Bank reálně pomohlo snížit měsíční splátku skoro o 5 000 Kč.

 

4. Výši splátek i dobu splatnosti si určíte sami

V jednoduché kalkulačce si zvolíte, jak vysoká splátka vám vyhovuje a přinese klid do života. Stejně tak máte volnou ruku v tom, jak dlouho budete chtít splácet. Můžete si vybrat dobu od 12 do 84 měsíců.

5. S pojištěním schopnosti splácet chráníte sebe i svou rodinu

V životě mohou nastat situace, se kterými nepočítáme. Ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost či nepříznivá zdravotní situace. Díky pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika máte jistotu, že v případě finančních potíží neohrozíte svou rodinu.

telefonChtělo by to novější model? S UniCredit ho můžete získat zdarma! 

6. Vedení běžného účtu máte zcela zdarma

Využívat můžete také běžný účet U konto od UniCredit Bank s garancí vedení účtu zdarma a výběr ze všech bankomatů v ČR i ve světě na 10 let.

7. O stávající půjčky se za vás postará odborník

Když si k úvěru zřídíte běžný účet i pojištění proti schopnosti splácet, UniCredit za vás uhradí všechny poplatky spojené s předčasným splacením vašich stávajících půjček.

8. Máte možnost odložit si až 5 splátek

Nečekané výdaje, týden na nemocenské a už může být najednou zaděláno na potíže. S UniCredit Bank ale nemusíte mít žádný strach. Až 5x můžete zažádat o odložení splátek. Nejdříve si můžete odložit desátou měsíční splátku.

9. Můžete získat slevu na úrokové sazbě 4 % p. a.

V případě, že si sjednáte běžný účet v UniCredit Bank s garancí vedení účtu zdarma a pojištění schopnosti splácet půjčku, získáte slevu na úrokové sazbě ve výši 4 % p.a.

hodinkyNestíháte? Půjčku si odložte. 

10. Nemusíte se bát velkého papírování

Požádat o konsolidaci, počkat na schválení a pak se ještě zabývat dlouhým papírováním. To zní tak zdlouhavě! S UniCredit jde ale všechno hladce. Informace o úspoře zjistíte ihned po vyplnění kalkulačky a pro samotné sloučení všech úvěrů vám postačí jedna návštěva banky.

Reprezentativní příklad

  • Kolik si chcete půjčit: 160 000 Kč
  • Celková výše úvěru: 161 500 Kč
  • Z toho poplatek za sjednání: 1 500 Kč
  • Doba trvání úvěru: 60 měsíců
  • Úroková sazba (p.a.): 6,20 %
  • RPSN: 6,8 %
  • Výše měsíční splátky: 43 138 Kč
  • Celková splatná částka: 188 691 Kč

Úroková sazba je platná v případě sjednání pojištění schopnosti splácet a aktivně využívaného účtu v UniCredit Bank (popř. podepsané mobility účtu).

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 7