Česká spořitelna půjčka vám odpustí až 15 splátek

Navíc, pokud o ni zažádáte online, peníze vám  

přijdou do 15 minut od uzavření smlouvy.

Peníze do 15 minut

Stačí uzavřít online smlouvu a elektronicky ji podepsat.

Vyřízení online

Půjčky do 375 000 Kč jsou zcela „bez papírů“.

Žádné poplatky

Za vyřízení ani vedení nezaplatíte ani korunu.


O online půjčku do 375 000 Kč mohou zažádat pouze klienti těchto bank


Česká spořitelna, a.s.
Česká spořitelna půjčka
Úrok od:
4,90 %
Maximální RPSN:
15,70 %
Splatnost:
12 - 120 měsíců
Reprezentativní příklad: Výše úvěru: 140 000 Kč, splatnost 8 let, počet splátek: 96, měsíční splátka: 1 981 Kč, roční úroková sazba 7,9 %, RPSN: 8,6 %, maximální RPSN: 15,7 %, celková částka splatná spotřebitelem: 191 576 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 1 400 Kč, poplatek za zpracování úvěru: 0 Kč, poplatek za vedení: 0 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Při řádném splácení bonusová sazba 5,0 %, RPSN 5,5 %, počet odpuštěných splátek: 12, splatnost 7 let a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Ještě, než se pustíte do vyplňování online žádosti, zkontrolujte si, prosím, že máte:

  • platný občanský průkaz vydaný v České republice po roce 2005,  
  • mobilní telefon s českým číslem, 
  • přístup na internet.
  • přístup do e-mailu, 
  • přístup prostřednictvím internetového bankovnictví ke svému bankovnímu účtu (u některé z těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, MONETA Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Equa bank), 
  • zařízení na snímání fotografií (fotoaparát, chytrý telefon s fotoaparátem, skener atd.).    

Chybí vám něco? Neváhejte se obrátit přímo na pracovníky České spořitelny na telefonním čísle: 800 888 237. Oni vám rádi poradí, jak požádat o půjčku jiným způsobem.

Abyste nemuseli chodit na pobočku banky ani na poštu, půjčka bez papírů od České spořitelny lze celá zařídit online. Nepodepisuje se však ručně jako běžné smlouvy. Místo vašeho podpisu slouží zabezpečené potvrzovací kódy, které během vyplňování obdržíte. Konkrétně vám Česká spořitelna zašle potvrzovací SMS, e-mail a platbu na bankovní účet. 

Nemusíte se ničeho bát, není vůbec složité. Navíc je díky zabezpečeným kódům vaše smlouva chráněna hned několikrát, na rozdíl od jednoho klasického podpisu.

Ne. Pokud žádáte o půjčku online, Česká spořitelna nevyžaduje potvrzení o výši vašich příjmů. Stačí, když dodáte elektronický výpis z bankovního účtu (pokud jste klientem České spořitelny, nemusíte), kterého jste majitelem a na který vám příjem chodí. 

O Půjčku bez papírů od České spořitelny můžete zažádat, pokud jste občan České republiky starší 18 let a pobíráte alespoň jeden z těchto příjmů: 

  • plat ze zaměstnaneckého poměru (na dobu neurčitou a mimo zkušební či výpovědní lhůtu),
  • důchod,
  • mateřská,  
  • rodičovská. 

Příjem musí být vyplácen na bankovní účet u jedné z těchto šesti bank: Česká spořitelna, ČSOB (vč. Poštovní spořitelny), MONETA Money Bank (GE Money bank), Komerční banky, Raiffeisenbank a Equa banky. Bankovní účet by měl být zřízený alespoň tři měsíce.

Ano. Pokud o půjčku žádáte online přes oficiální stránky České spořitelny, dostanete na chlup stejnou splátku, úrok i RPSN, jako vám vyšlo v kalkulačce.

Ano, i na vás Česká spořitelna myslí. Můžete si vzít standardní půjčku s úrokem od 6,9 %, na kterou se také vztahuje akce odpuštění až 15 splátek za řádné splácení. Jediné, co se změní, je způsob vyřízení. Tato půjčka bohužel nelze kompletně zařídit online. Více informací najdete na těchto stránkách.

Napsali jsme o půjčkách

Česká spořitelna nabízí půjčky s odměnou za řádné splácení

Půjčka, která vydělává. Tak propaguje svou časově omezenou n...

V novém bydlení do Vánoc? Víme, jak na financování vybavení bytu či domu

Mnoho lidí, kteří se chystají přestěhovat do nového bydlení,...

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Půjčte si až 200 000 Kč do 15 minut

Chci půjčku od České spořitelny