Půjčka od České spořitelny vám odpustí až 15 splátek

  • Půjčit si můžete od 2 000 Kč do 2 500 000 Kč.
  • Vedení půjčky máte od České spořitelny zdarma.
  • Úroky začínají na 4,99 % ročně a max. RPSN je 24,99 %.
Srovnat půjčky

Proč zažádat o půjčku od České spořitelny?

Plaťte až o 15 splátek méně

Plaťte až o 15 splátek méně

Stačí posílat splátky včas a Česká spořitelna vám odpustí až 15 posledních splátek. Půjčku splatíte dříve a ušetříte tak i na úrocích.

Vyhněte se frontám na pobočce

Vyhněte se frontám na pobočce

Půjčku si zařídíte jednoduše přes internet nebo telefon. Za sjednání ani za vedení půjčky navíc nezaplatíte ani korunu.

Peníze můžete do 30 dní vrátit

Peníze můžete do 30 dní vrátit

Pokud si to rozmyslíte, nebo seženete lepší nabídku, můžete od smlouvy bezplatně odstoupit a půjčku vrátit. Máte na to 30 dní.

Ptáte se nás

Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky

1. Stačí vyplnit online kalkulačku s krátkým formulářem.

2. Za pár chvilek se vám ozve náš operátor, dohodnete se s vámi na dalším postupu a vše vám vysvětlí.

A to je všechno. Česká spořitelna vyřizuje půjčky opravdu rychle. Navíc je jen na vás, jak dlouho budete chtít splácet a výši splátky si také nastavíte podle sebe.

  1. Pokud máte účet u České spořitelny, kam vám pravidelně chodí výplata, bude vám stačit 1 platný doklad totožnosti. Posloužit vám může občanka, pas, řidičák nebo rodný list.
  2. Pokud účet u České spořitelny nemáte, budete kromě dokladu totožnosti potřebovat i doklad o příjmu od vašeho zaměstnavatele nebo 3 poslední výpisy z účtu, na který vám chodí výplata.

Půjčku můžete využít, ať už zařizujete byt, přemýšlíte o koupi nového auta nebo chcete jet na vytouženou dovolenou. U České spořitelny si můžete půjčit od 2 000 do 2 500 000 Kč a nebudete muset zpětně dokládat, na co jste peníze použili.

Splácet půjčku můžete jednoduše ze svého účtu převodem. Nemusíte mít tedy speciální účet u České spořitelny. Datum splátky si nastavíte společně s bankou. A v případě, že se vám pozmění datum výplaty a nebudete mít na účtu dostatek peněz, bezplatně si můžete datum splátky změnit.

Nenašli jste odpověď?

Napište nám – a my hned odpovíme.

Poslat zprávu

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 84 měsíců a pevnou úrokovou sazbou 7,99 % ročně má měsíční splátku 4 718 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru on-line činí 0 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 395 755 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 10, doba splácení 74 měsíců, úroková sazba 4,99 % ročně, RPSN 5,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 349 132 Kč. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 24,99 %. Poskytovatel Česká spořitelna, a.s.. Nejedná se o obchodní nabídku.

Na každé koruně záleží. Pomůžeme vám, abyste nemuseli platit ani jednu navíc.

Spojte se s námi
Tel: (+420)
226 289 029

Po–Pá: 9–17 h

© Copyright 2010–2024 Ušetřeno.cz s.r.o.