Konsolidace půjček aneb Letos zatočím se svými dluhy

 

Tradiční novoroční předsevzetí po pár dnech odvál čas a vy se bojíte, že letos to bude opět stát za starou bačkoru? Zkuste se na rok 2016 podívat z jiné perspektivy. Třeba jako na rok, kdy zatočíte se svými dluhy. Konsolidace vám v tom pomůže.

konsolidace půjčekZatočte se svými půjčkami jako pravý superhrdina! 

Přemýšleli jste už někdy nad tím, že jedním správným krokem je možné okamžitě vyřešit hned několik věcí, které nás trápí? Často se totiž stává, že všechny naše problémy mají jednoho jmenovatele. A pokud jej odstraníme ze svého života, je rázem všechno jednodušší.

Řeč může být třeba i o půjčkách. V případě, že jich máme až příliš, se problémy snadno kumulují a dennodenně nás dusí. Jistě, nejjednodušší by bylo je vůbec nemít. Co ale dělat, když jsou součástí našich životů a pořádně ho komplikují? V takových chvílích přichází na řadu konsolidace neboli sloučení půjček do jedné.  

Všechny výhody a nevýhody konsolidace půjček >>Omrknout článek

Konsolidace jako řešení mnoha problémů

Konsolidace slouží pro všechny, kterým půjčky přerostly přes hlavu. Zboží na splátky, nesplacený kontokorent či čerpání z kreditní karty – zkrátka je toho někdy až moc. Sloučení těchto závazků přináší rodině okamžitou úlevu. Navíc pomáhá splnit celou řadu předsevzetí, která jste si ve skrytu duše možná dali. Třeba tato:

1. Nebudu zbytečně utrácet

Tak to se vám povede třeba ve chvíli, kdy přejdete k výhodnějšímu dodavateli energií, ale také v situaci, kdy si sloučíte půjčky do jedné. Měsíční splátka vám rázem klesne, třeba o několik tisíc, a tak se nebudete muset obávat, zda vám vyjdou peníze na školní výlet anebo teplé boty, do kterých nezatéká.  

2. Přestanu platit zbytečné poplatky

Možná už jste si našli bezplatný běžný účet a tím částečně odstranili nesmyslné bankovní poplatky ze svého života. Výborně! I sloučením několika půjček přestanete platit za správu mnoha úvěrů, ale pouze jednoho. A pokud natrefíte na výhodnou nabídku, dokonce budete mít poplatky zadarmo. Proč toho nevyužít?

Víte, u které banky budete platit nejméně? Srovnání konsolidací

3. Budu včas platit všechny složenky

V tomto případě je rovnice jednoduchá. Méně závazků, méně starostí. S konsolidací se totiž staráte jen o jeden úvěr. Nastavte si trvalý příkaz na svém běžném účtu a máte jistotu, že peníze se odešlou vždy včas.

TIP

Zaujala vás konsolidace půjček? Přečtěte si i tohle:

 

4. Budu chtít od života to nejlepší

Je správné, že se nechcete spokojit s málem. A to by mělo platit i pro výběr bankovních produktů. Správný osobní účet, výhodná hypotéka anebo konsolidace půjček u banky, která vám nabídne atraktivní podmínky a k tomu i příjemnou odměnu. Takovou snadno najdete v našem srovnání konsolidací. Přijďte si vybrat!

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 8