Na český trh s krátkodobými půjčkami vstoupil Click Credit

 

Hledáte-li spolehlivého partnera, který Vám nabídne transparentní podmínky pro krátkodobý úvěr, svou pozornost byste měli věnovat společnosti Click Credit, který je na tomto poli (staro)novým hráčem.

krátkodobé půjčky  Proč staronovým? Click Credit patří do skupiny společností Home Credit, která v České republice působí již od roku 1997 a má důvěru desetitisíců svých dosavadních zákazníků. Představuje produkt, který vychází klientům, kteří potřebují velmi rychle půjčit několik tisíc korun, nebývale vstříc.

Půjčka ve výši od jednoho do tří tisíc korun je poskytována ihned s možností převedení na běžný účet (do hodiny u většiny velkých českých bank) či výběru na terminálu společnosti Sazka (pouze pro výši půjčky 3 000 Kč). Pro klienty, kteří o úvěr žádají opakovaně, je strop nastaven na 5 tisíc korun.

Tisícovka za 33 korun

To jsou standardní parametry většiny podobných produktů, které jsou v České republice v oblasti nebankovních půjček malého rozsahu nabízeny konkurencí. Vysoce nestandardní je na půjčce od Click Credit úrok, resp. dle terminologie společnosti poplatek za půjčku. Ten činí pouhých 33 Kč na měsíc za každých tisíc korun, které si půjčíte. Co to znamená? Půjčíte si od Click Creditu 2 000 Kč a za měsíc vrátíte 2 066 Kč. Jasně, férově, transparentně. Ani o korunu více.

Sjednejte si krátkodobou půjčku     onlineSjednat půjčku

Nemůžu splácet

Pokud se dozvíte s předstihem, že nebudete schopni půjčku splatit, stačí v řádném termínu zaplatit alespoň 20 % z dlužné částky a za poplatek 30 Kč / tisíc půjčených korun Vám bude úvěr prodloužen o dalších třicet dnů. Ani pozdní splacení není katastrofou, poplatek za opožděné vrácení peněz činí 10 % z půjčené částky. Poplatky v řádech desetikorun se zcela liší od praktik většiny společností, které nebankovní úvěry nabízejí. A žádné další, skryté poplatky na Vás nečekají. To je jeden ze zásadních argumentů, proč se neupisovat ďáblovi v podobě místních lichvářů a raději si půjčit od prověřeného partnera, který v České republice poskytuje úvěry už šestnáctým rokem.

Kdy mi půjčí

Pro sjednání online půjčky od Click Credit Vám postačí být starší 18 let, mít platný občanský průkaz, nebýt v insolvenci či exekuci a mít bankovní účet vedený na své jméno. Ať už se rozhodnete pro Click Credit či konkurenční Ferratum půjčku, peníze budete mít v případě hladkého průběhu k dispozici téměř okamžitě.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0