Půjčka od ČS - do 24. 12. s bonusem 3 000 Kč!

 

Potřebujete před Vánocemi získat snadno a rychle peníze? Využijte mimořádnou předvánoční akci České spořitelny. Není nic jednoduššího, než si sjednat půjčku, která poslouchá na povel. Navíc noví klienti získají mimořádný bonus ve výši 3 000 Kč. Co pro to udělat?

vanocni darky 

Půjčku si vyřídíte pohodlně online nebo během jediné návštěvy pobočky, kde Vás seznámí s podmínkami, posoudí vzájemné možnosti, rizika a vyhodnotí, zda je úvěr možné poskytnout. Pokud splníte všechny náležitosti a půjčku získáte, můžete si peníze ihned vyzvednout v hotovosti na pobočce, případně je ještě tentýž den Česká spořitelna odešle na Váš účet. Pokud půjčku uzavřete mezi 1. 11 až 24. 12. 2012, obdržíte v den čerpání půjčky také exkluzivní bonus 3 000 Kč.

Česká spořitelna poskytuje půjčky v rozmezí od 30 000 do 600 000 Kč. Nemusíte složitě hledat ručitele nebo dávat do zástavy svůj majetek. K uzavření půjčky potřebuje pouze prokázání výše Vašeho příjmu. Výši a datum splátek si určíte sami podle svých možností. Například splátky si můžete rozložit až na 7 let. Jistě oceníte, že půjčené peníze lze využít na cokoli. Česká spořitelna nepotřebuje znát účel úvěru. Takže je jen na Vás, jak finance využijete.

Pro případ nenadále životní situace, která by zabránila řádně splácet úvěr, se také můžete nechat pojistit. Pojištění kryje riziko nejen smrti z jakýchkoli příčin a invalidity, ale také pracovní neschopnosti jak z důvodu úrazu tak i nemoci a v rozšířené podobě i ztráty zaměstnání.

Sjednejte si půjčku od ČS onlineSjednat půjčku od ČS

Pravidla výplaty bonusu 3000 Kč

  • Klient si sjedná hotovostní úvěr – Půjčku nebo Úvěr Plus od 1. 11. do 24. 12. 2012 (rozhodující je datum podpisu smlouvy v tomto termínu).
  • Klient obdrží 3 000 Kč v den čerpání Půjčky. Výplata proběhne automaticky. Pobočka nemusí nic zadávat.
  • Bonus bude vyplacen na účet v ČS, ze kterého se bude splácet Půjčka. Pokud bude nastaven inkasní účet v jiné bance, nebude bonus vyplacen.
  • Bonus bude vyplacen jednomu klientovi jen jednou. Když si vezme dva a více Půjček, dostane pouze jeden bonus 3 000 Kč.
  • Pokud klient odstoupí od smlouvy (lhůta 14 dní) nebo úvěr předčasně splatí do 1 roku od sjednání úvěru, je povinen bonus 3 000 Kč vrátit.
  • Bonus není určený pro produkt Konsolidace, Spotřebitelský úvěr a Půjčka na studium a Půjčky zaměstnancům FSČS.

Využijte akce České spořitelny a získejte půjčku se zvýhodněnými podmínkami - pro každého bonus 3 000 Kč!

 
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0