Proč je Ferratum půjčka tak oblíbená?

 

Půjčit si dva tisíce a vrátit zase dva tisíce. Připadá vám to jako šílenost? S Ferratum je to možné. V následujícím článku se můžete zblízka podívat na zoubek půjčce Ferratum.

Ferratum půjčka Asi každému se už někdy stalo, že díky neočekávaným výdajům musel doslova živořit do další výplaty. Jenže proč se trápit, když existuje pohodlné řešení v podobě tzv. mikro půjčky. Samozřejmě za předpokladu, že se budete chovat ekonomicky a půjčíte si rozumnou částku, kterou jste schopni splácet. Prvním poskytovatelem, který se objevil na českém trhu krátkodobých půjček, je finská společnost Ferratum. Jaká jsou pravidla a v čem spočívají výhody této půjčky?

 

O půjčce

Drobná Ferratum půjčka může představovat až desetitisícovou finanční injekci. Zákazníci oceňují hlavně jednoduché podmínky sjednání. Jediným limitujícím faktorem je věk. Žadatel musí být starší dvaceti let a mladší než sedmdesát pět let. Splatnost půjčky je 7 až 45 dní. Na nové zákazníky čeká první půjčka bez poplatků. Půjčit si můžete zdarma od 500 do 2 000 korun. Když do patnácti dní splatíte, můžete si půjčit ještě víc.

Vstřícný postoj k zákazníkům

Vyřídit si úvěr v bance bývá zdlouhavý administrativní proces. Kdežto Ferratum zaujímá poměrně vstřícný postoj ke svým zákazníkům. Kdo touží po půjčce, nemusí dokládat potvrzení o svých příjmech. Zároveň není třeba hledat člověka, který by se za vás zaručil. Půjčka je bez ručitele. Nikdo nezkoumá, na co budou peníze použity. Jedná se totiž o bezúčelovou půjčku.

Jak? Dostupně a snadno!

Půjčky online jsou fenoménem současné doby. Ferratum nezůstává pozadu a svým klientům nabízí půjčky přes internet i z mobilu. Veškeré náležitosti lze vyřešit diskrétně a z pohodlí domova. Zda jste s žádostí uspěli, se dozvíte obratem. Během deseti minut obdržíte rozhodnutí. Peníze naleznete na účtu nejpozději do druhého dne. V případě, že zvolíte zaslání peněz složenkou, je třeba počítat s časovou prodlevou.

Problém se splácením?

Nestíháte splácet? Nemusíte se obávat zbytečně velkých sankcí. Mikro úvěr lze až třikrát prodloužit. Pokaždé o třicet dní, což znamená až devadesát dní k dobru.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1