Půjčka a kreditní karta od Citibank

 

Zprvu se Citibank věnovala pouze podnikové klientele, korporacím a finančním institucím. To se však změnilo. Banka poskytuje své produkty úplně všem. Jak si stojí půjčka a kreditní karta Citibank?

Kreditní karta Citibank  Kromě půjčky pro lékaře či podnikatele nabízí Citibank i rychlou půjčku pro běžného občana. Další možností, jak se vypořádat s nedostatkem peněz na účtu představuje kreditní karta. Placení kreditkou je de facto půjčka. Nemusíte mít žádné peníze, přesto se při nákupech nemusíte omezovat. Až budete při penězích, dluh z kreditní karty splatíte. Odborně se tento specifický typ půjčky označuje jako revolvingový úvěr. Což znamená, že půjčku můžete v jeden čas splácet a zároveň čerpat. 

 

Rychle a bez oplétaček

Citibank půjčka se může pochlubit rychlostí a jednoduchostí vyřízení. Peníze získáte bez jakékoliv návštěvy pobočky. Což vám ušetří potupné vyšetřování, na co peníze použijete. Do tří pracovních dní, kdy banka obdrží požadované dokumenty, obdržíte vyjádření, zda byla půjčka schválena. Během této krátké doby můžete získat až 600 000 Kč na splnění svých snů. Minimální částka půjčky začíná na 30 000 Kč.

Zkuste půjčku u Citibank        onlineSjednat půjčku

Nárok na půjčku od Citibank má každý, kdo vydělává alespoň 15 000 korun čistého měsíčně. Pokud se vám to zdá moc, najděte si spolužadatele. Ve dvojici vám bohatě postačí společný příjem ve výši 20 000 korun.

Kouzelná kartička vás nenechá ve štychu

Kreditní karta Citibank má mnoho podob. Vybírat si můžete z klasických i zlatých karet. Dále banka nabízí karty určené na specializované nákupy. S O2 kartou uspoříte za televizi a internet. Automobilisté ocení Shell MasterCard. Za výhodným nákupem jedině s kartami Citi Life Metropole a Citi Billa kreditkou. Neodmyslitelnou součástí všech typů karet je důmyslně propracovaný bonusový systém. Z každého uskutečněného nákupu získáte prémiové body. Je jen na vás, jak je využijete. Můžete sbírat letecké míle a cestovat zadarmo, ušetřit za nákupy či služby. Kreditní karta vám otevírá cestu do unikátního Citi clubu, který sdružuje subjekty z gastronomie, známé oděvní a návrhářské značky, řadu hotelů, půjčoven aut či firmy zabývající se zdravím a péčí o tělo. U partnerů vás členství v Citi Clubu opravňuje čerpat slevy ve výší desítek procent.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0