Půjčka od Air Bank: 8 výhod, které vás přesvědčí

 

Vyznat se ve všech půjčkách na trhu a najít tu nejlepší, to nemusí být jednoduché. Naštěstí víme, kdo nabízí výhodnou nabídku. Je to Air Bank. Přesvědčte se sami.

Nejvýhodnější půjčka na trhu od Air BankPůjčka od Air Bank v konkurenci obstála. 

V životě může přijít chvíle, kdy potřebujeme peníze navíc. Jenže co dělat, když nám zrovna nemůže podat pomocnou ruku rodina či přátelé? Vhodná půjčka tento problém velmi elegantně vyřeší a zachrání před nepříjemnou situací. Přinášíme vám 8 důvodů, proč je tou správnou volbou půjčka od Air Bank.

1. Maximální výši půjčky zjistíte za okamžik

Díky jednoduchému formuláři nezávazně zjistíte přesnou částku, kterou vám banka půjčí. A navíc uvede i podmínky, které musíte splnit, abyste peníze získali.

2. O půjčku zažádáte i z pohodlí domova

Velké papírování, vyplňování formulářů a vyřizování formalit. To je ta poslední věc, kterou při žádosti o půjčku chcete. Tohle Air Bank naprosto chápe. A proto můžete o půjčku zažádat jednoduše online z pohodlí domova. Stačí pár minut a je to.

3. Ihned přesně víte, kolik celkem zaplatíte

Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Hned na začátku vám Air Bank otevřeně řekne, kolik za půjčku zaplatíte, a to včetně všech úroků. To je fér, nemyslíte?

4. Peníze můžete mít za pár minut

Jakmile podáte žádost, podepíšete smlouvu a doložíte potřebné doklady, máte peníze na svém účtu. U stálých klientů to trvá většinou jen pár minut. Prostě rychlé!

5. Získáte odměnu za včasné splácení

Pokud budete splácet včas, klesne vám úroková sazba až na 6,9 % p.a. Poslední splátky vám totiž banka automaticky odpustí. Vy tak můžete ušetřit i přes desítky tisíc.

Líbí se vám půjčka od Air Bank? Zažádejte o ni

6. Ušetříte na poplatcích

Placení poplatků nepatří mezi oblíbené činnosti. To Air Bank moc dobře ví. Proto neplatíte za sjednání, vedení, mimořádnou splátku ani předčasné splacení půjčky.

7. Máte o všem dokonalý přehled

Díky snadnému internetovému bankovnictví máte o své půjčce dokonalý přehled. Vidíte podrobný splátkový kalendář, aktuální výši nesplacené půjčky i přehled mimořádných splátek.

8. Můžete si být jistí, že půjčka je ta nejvýhodnější

Server Bankovní poplatky už od listopadu 2012 pořádá nezávislý test neúčelových půjček. Ten probíhá formou tzv. mystery shoppingu - reální lidé imitují chování člověka, který hledá nejlepší nabídku na trhu. Protože banky nic netuší, nemohou nijak ovlivnit své umístění v tabulce. Typ žadatele je navíc v každém kole jiný a je předen určen.

V devátém kole žádala o půjčku ve výši 50 000 Kč na dobu 5 let (60 měsíců) vysokoškolsky vzdělaná svobodná žena bez dětí, která je v zaměstnaneckém poměru na dobu neurčitou. Čistý příjem byl stanoven na 17 000 - 25 000 Kč. Žadatelka byla bez záznamu v registru dlužníků, ani neměla žádný úvěrový produkt, který by mohl znamenat riziko předlužení. V okamžiku, kdy o půjčku žádala, nebyla klientem banky.

V následujícím grafu vidíte šest bank, které nabídly nejvýhodnější podmínky. Vyhrála Air Bank.

Která půjčka je nejvýhodnější - Ušetřeno.cz6 nejlépe umístěných bank v 9. kole. Půjčka 50 000 Kč na dobu 5 let vychází nejlépe u Air Bank. Zdroj: bankovnipoplatky.com 
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 13