Raiffeisenbank půjčka – vše o půjčce

 

Bankovní půjčky jsou si podobné jako vejce vejci. Některé však vyčnívají nad všechny ostatní. Je to případ úvěru od Raiffeisenbank?

spořicí prasátko  Raiffeisenbank se může pyšnit více než 140letou tradicí. Na českém trhu si vydobyla významnou pozici a stala se jednou z největších bank s hustou sítí poboček. Pro soukromou i podnikovou klientelu poskytuje banka komplexní služby, které samozřejmě zahrnují i nabídku úvěrových produktů. Jestli potřebujete peníze, můžete si zvolit mezi standardní osobní půjčkou a účelovou půjčkou.  

Flexibilně nastavená půjčka

Potřebujete peníze na ponorku, výlet kolem světa nebo hodinky s vodotryskem? Banka vám bez ptaní půjčí, na cokoliv se vám zamane. Raiffeisenbank půjčku můžete čerpat v rozmezí od 20 000 Kč až do 400 000 Kč. Podobnou volnost budete mít s dobou splácení. Splátky se dají rozložit od 6 do 72 měsíců.

Výhody půjčky

V řadě bank musíte platit nesmyslné poplatky. V Raiffeisenbank se jim však vyhnete. Sjednání i vedení úvěru je zcela bez poplatků. Zdarma je i předčasné splacení. Ačkoliv si banka své klienty a jejich schopnost splácet prověřuje, nemusíte si dělat těžkou hlavu s dokládáním příjmů. Půjčka v sobě zdarma obsahuje základní pojištění proti riziku smrti a trvalých následků. Pokud budete chtít, můžete si pojistnou ochranu rozšířit třeba o pojištění proti riziku ztráty zaměstnání. RB úvěr patří mezi online půjčky. Takže veškeré náležitosti zvládnete vyřídit od počítače. Třešnička na konec: peníze obdržíte na svůj účet do 24 hodin od schválení půjčky.

Sjednejte si bezpečnou půjčku     onlineSjednat půjčku

Chcete 50 000 korun?

Jestli patříte mezi spolehlivé plátce, můžete začít slavit. Čeká na vás až padesát tisíc korun. Raiffeisenbank vás odmění za řádné hrazení úvěru. Na maximální bonusovou částku dosáhnete, když si půjčíte alespoň 250 000 Kč na dobu pěti a více let. Akce je však časově omezena.

Předčasné splacení a navýšení úvěru

Jestli během splácení půjčky získáte nečekaný příjem, máte plné právo úvěr předčasně splatit. Kdo řádně splácí, získá nabídku na navýšení úvěru. Opět bez poplatků a dokládání příjmů.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2