V čem spočívají výhody půjčky od České spořitelny

 

Nejenom dravé nebankovní společnosti nabízí zajímavé půjčky. Česká spořitelna poskytuje úvěry od malých částek až po stotisícové částky. Dlouholetá tradice je zárukou bezpečné půjčky bez skrytých poplatků.

Výhody půjčky ČS Půjčka od České spořitelny může mít řadu podob. Můžete si vzít klasický úvěr na cokoliv či spotřebitelský úvěr na výbavu domácnosti, nový i ojetý automobil, dovolenou, studium a mnohé další předměty a služby. Pro menší částky využijte služby Kontokorentu. S kreditní kartou Odměna získáte svobodu v nakupování, bez ohledu na fakt, zda už dorazila výplata. O výhodnosti půjčky od České spořitelny se můžete sami přesvědčit v porovnání půjček.

 

Jak na půjčku od České

Zavedená bankovní společnost Česká spořitelna nabízí bezpečné půjčky v rozmezí od 20 000 Kč až po 600 000 Kč. Drobné půjčky vám poskytnou bez ručitele téměř všude. Ale co když potřebujete peníze na něco většího. Nejspíš budete potřebovat další osobu, která se za vás zaručí. U České spořitelny tato starost odpadá. Ručitele nepotřebujete ani na půlmilionovou půjčku. Banka vám nechá volnou ruku v tom, jakou si zvolíte výši splátek. Záleží pouze na vašich možnostech. Splátky lze rozložit až na sedm let. Půjčka České spořitelny má pevnou úrokovou sazbu. Nezhrozí tak riziko navýšení splátek. Příslovečnou třešničku na dortu je výběr data splátky. Vyhnete se tak riziku, že výplata vám dorazí až po datu splatnosti půjčky.

Sjednejte si bezpečnou půjčku       onlineSjednat půjčku

Dlouholeté zkušenosti banky na finančním poli dávají jistotu kvalitních služeb. I to je jeden z důvodů proč se spořitelna stala nejdůvěryhodnější bankou roku 2012. Peněžní ústav disponuje širokou sítí poboček a bankomatů, které se nachází téměř v každém městě.

Úvěr na kreditní kartě

Kreditní karta České spořitelny Odměna funguje na principu revolvingového úvěru. To znamená, že můžete čerpat i splácet peníze zároveň. Opakovaně můžete čerpat peníze až do výše 200 000 korun. Když je vrátíte v bezúročném období, neplatíte nic navíc. Toto období trvá až 55 dní. Při nákupu kartou ještě získáváte bonusové odměny. Za každou platbu obdržíte 1 % zpět. Sami si vyberete, jak odměnu zužitkujete. Za měsíc můžete získat až 350 korun. Zkrátka s kreditní kartou máte peníze vždy u sebe.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0