Máte nevýhodnou půjčku? Zuno bank nabízí řešení

 

Přerostlo vám splácení úvěrů přes hlavu? Banka Zuno aktuálně láká na možnost vyměnit starou půjčku s vysokým úrokem za novou, kde zákazník získá garantovaný nižší úrok než předtím. Jaké úrokové sazby dostanete u Zuna, když u této banky budete refinancovat své půjčky?

lehkostPo konsolidaci půjček se zbavíte tíživého břemena a budete se cítit lehčí. 

Při konsolidaci neboli refinancování půjček u Zuna můžete získat tři úrokové sazby; 6,9 %, 9,9 % a 14,9 % za rok. Kterou sazbu dostanete, závisí na výši úroku vaší staré půjčky.

Úroková sazba u Zuna při refinancování

Stará půjčka s úrokem (p. a.) Nový úrok při konsolidaci půjček u ZUNA (p. a.)
nad 16,50 % 14,9 %
11,50 až 16,49 % 9,9 %
do 11,49 % 6,9 %

Protože Zuno funguje jako jediná banka v České republice a na Slovensku bez kamenných poboček, vše můžete vyřídit v klidu přes internet. Poté so vyplníte žádost online, do tří pracovních dnů vám na dveře zaklepe kurýr s písemnou smlouvou k podpisu. Než se rozhodnete refinancovat půjčku u Zuna, informujte se také o výši RPSN (roční procentní sazbě nákladů), která uvádí celkové náklady spojené s úvěrem.

Jak se zbavíte drahé půjčky?

Předem schválením žádosti o půjčku vás bude Zuno prověřovat vaši platební morálku. Nahlédne do bankovních i nebankovních databází a registrů dlužníků (BRKI, NRKI, Solus a Credit bureau). Jednou z podmínek poskytnutí úvěru je vedení běžného účtu u Zuna. Pro lepší představu, jak celá konsolidace půjček funguje, uvádíme reprezentativní příklad:

"Andrea splácí starý úvěr za nábytek 195 000 Kč v jiné bance. Měsíční splátka je 4 280 Kč a úroková sazba 11,41 % ročně. Doba splácení úvěru je 60 měsíců, v současné době zbývá splatit 54 splátek. Díky přenesení svého úvěru do Zuno může ušetřit 21 000 Kč. Měsíční splátku jí totiž sníží na 3 889 Kč a úrokovou sazbu na 6,90 % ročně. Doba splácení je 54 měsíců. A navíc, pokud Andrea ve své staré bance platí poplatky za vedení úvěru nebo běžného účtu, ušetří se Zuno ještě víc.”

- Web banky Zuno
Víte, kolik můžete ušetřit při konsolidaci? Spočítat

Vyplatí se vám předčasně splatit úvěr?

U Zuna máte dvě možnosti. Buď si sjednáte službu Půjčka, nebo Půjčka Plus. Za balík služeb Půjčka Plus zaplatíte 99 Kč měsíčně, ale můžete kdykoli bez sankčních poplatků splatit úvěr předčasně. Naopak za Půjčku nemusíte platit žádné měsíční poplatky, ale když se rozhodnete k splatit úvěr dříve, banka vám naúčtuje poplatek ve výši 1 % z výše mimořádné splátky, pokud je doba mezi splátkou a sjednaným koncem Půjčky delší než 1 rok (případně 0,5 % když je doba kratší než 1 rok). 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0