Cofidis zlevňuje úvěry pro páry. Mohou si půjčit za úrok od 5,9 %

 

Poskytovatel úvěrů, Cofidis, začátkem května snížil úroky u půjček pro novomanžele a partnery. Úrok klesl na 5,9 % ročně pro novomanžele a 6,9 % pro dvojice.

partnerská půjčkaCofidis sází na nový trend sdílení půjček. 

Po březnovém uvedení Partnerské a Novomanželské půjčky, díky nimž si mohou partneři či manželé vzít půjčku s výhodnějším úrokem, přistupuje Cofidis ke snížení úrokových sazeb.

„Uvedením Partnerské půjčky jsme na českém trhu otevřeli novou kategorii půjček. Díky snížení sazeb je sdílení půjček ještě výhodnější a stává se zajímavým pro další partnery i manžele,“ říká Cyril Křůpala, obchodní a marketingový ředitel společnosti Cofidis.

Výhodnější půjčky pro páry

S Partnerskou půjčkou si lze půjčit například 120 tisíc korun se zvýhodněnou sazbou RPSN ve výši 6,9 %. Partnerská půjčka navíc nabízí párům možnost dosáhnout na vyšší částku oproti standardnímu spotřebitelskému úvěru u Cofidisu.

Nejvýhodnější podmínky získají novomanželé, od jejichž sňatku uplynuly nejvýše dva roky. Ti si mohou v Cofidisu vzít Novomanželskou půjčku na částku 200 tisíc korun se sníženou sazbou RPSN 5,9 %.

Je moje půjčka opravdu ta nejvýhodnější?Srovnat s ostatními

Oba typy půjček jsou ideální pro sdílené projekty, rekonstrukci domácnosti či pořízení auta. Vedle Partnerské a Novomanželské půjčky snižuje Cofidis úrokové sazby také u klasických spotřebitelských úvěrů. Např. 100 tisíc korun si lze nově půjčit s úrokovou sazbou 9,9 %.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1