Poštovní půjčka vás nikdy nenechá ve štychu

Půjčit si můžete až 800 000 Kč bez zajištění. A 

nikdo vám nebude účtovat nesmyslné poplatky.

Možnost vrácení

Peníze můžete do 30 dní od půjčení vrátit. Zdarma.

Transparentnost

Žádné skryté podmínky. Vždy jasně víte, na čem jste.

Snížení splátek

Lze bez problémů provést kdykoliv během splácení.

Poštovní spořitelna
Poštovní půjčka
Úrok od:
5,70 %
Maximální RPSN:
11,50 %
Splatnost:
12 - 96 měsíců
Reprezentativní příklad: Poštovní půjčka ve výši 100 000 Kč se splatností 5 let: RPSN 8,2 %, pevná úroková sazba 7,9 % p. a., měsíční splátka 2 023 Kč, celkem k úhradě 121 380 Kč. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy. Max. RPSN 11,5 %.

Odpověděli jsme na vaše nejčastější otázky

Než začnete vyplňovat žádost, připravte si, prosím, doklad totožnosti. Také budete potřebovat doložit výši svých příjmů (neplatí, pokud si alespoň 3 měsíce necháváte zasílat příjem na svůj účet u Poštovní spořitelny/ČSOB nebo pokud máte nabídku předschválené půjčky).  

Pokud jste klientem Poštovní spořitelny, stačí když se přihlásíte do osobního účtu, v hlavním menu kliknete na  „Produkty a služby" – „Půjčka" a následně zvoltíte „Sjednat produkt". V případě, že budete muset dokládat výši příjmů, doporučujeme zaslat potvrzení na adresu: „Zpracování osobních úvěrů, 1. máje 18, Liberec, PSČ 460 07". Urychlíte tím zpracování.

Poštovní půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit, aniž by vám hrozila nějaká sankce. Také si můžete splátky přizpůsobit (snížit, zvýšit, odložit). Zřízení půjčky i vedení úvěrového účtu je zdarma. Skvělá je také možnost půjčku do 30 dní vrátit. 

Ano. Když žádáte o půjčku, můžete se současně pojistit pro případ neschopnosti splácet. Pojištění vám pomůže se splácením v kritických životních chvílích (smrti nebo invalidity, pracovní neschopnosti i ztráty zaměstnání). Více o pojištění schopnosti splácet najdete v dokumentu „Varianty pojištění" .

Poštovní půjčkou můžete financovat jakékoli přání a sny. Patří mezi neúčelové úvěry, takže se vás nikdo nebude ptát, na co peníze použijete. Na bydlení, nákup spotřebičů, elektroniky, pořízení či opravu automobilu, na studium, nový nábytek, ale i na cokoli jiného si můžete půjčit od 20 000 korun do 800 000 korun.

Podání žádosti o půjčku i samotné sjednání Poštovní půjčky je vždy zdarma, stejně jako správa úvěru. Nic neplatíte, ani když se rozhodnete poslat mimořádnou splátku. Nikdo vám nebude házet klacky pod nohy. Předčasné splacení půjčky je bez poplatku.

Napsali jsme o půjčkách

Které půjčky vyjdou nejvýhodněji? Zeptali jsme se finančního specialisty

Banky nás reklamami na „nejvýhodnější půjčky“ doslova bombar...

Nesrozumitelná bankovština? 13 pojmů, které musíte znát, než si vezmete půjčku

Situace, která vyžaduje finanční injekci, může plánovaně i n...

Co Čechy vede do dluhové pasti? Rodinné těžkosti i vytloukání půjčky půjčkou

Většina lidí se domnívá, že má své peníze pod kontrolou. Jen...

Nečekané životní situace: jaká půjčka je vyřeší?

V životě nastávají situace, kdy to bez finanční podpory jedn...

Vyjde vás půjčka opravdu výhodně?

Porovnat Poštovní půjčku s ostatními