Narozeninová videosoutěž: Kdo vyhrál v prvním kole?

 

Až do 2. srpna můžete v naší narozeninové soutěži vyhrát 1 ze 37 cen v celkové hodnotě 201 000 Kč. Kdo si odnese výhry z prvního kola? Známe vítěze!

Narozeninová videosoutěž 

I když 5. narozeniny slavíme my, dárky si rozbalujete vy. A co musíte udělat proto, abyste mohli otevřít zapečetěnou krabici se sportovní kamerou GoPro, fotoaparátem značky Nikon či grilem Fieldmann? Stačí pouze natočit krátké video, jak šetříte v domácnosti. Každý týden se na 25 soutěžících usměje štěstí a zažijí díky našim cenám pohodové léto. Na koho padla štěstí v prvním kole?

První kolo za námi: Jedenáct tipů, jak šetřit

První kolo soutěže, které probíhalo od 13. do 19. července, přineslo jedenáct spořivých videí. Díky nim si můžete zcela zdarma vytvořit stojánek na mobil, jednoduchou a rychlou drátěnku z alobalu či fotobox pro krásné fotozáběry. Máte vyřešené i problémy s přehříváním notebooku v posteli, pomohli jsme vám vyřešit, jak se levně a chutně nasnídat nebo jsme si také připomněli staré dobré tipy s ohříváním vody ve varné konvici.

Natočte video a vyhrajte profi kameru GoPro  Přejít do soutěže

Výherní videa: Diskotéka v hrnečku

Hlasování bylo vášnivé a do poslední chvíle jsme nevěděli, kdo to vyhraje. Nakonec se to přece jen rozseknulo. A tady jsou vítězové.

1. místo: Levné zvýšení hlasitosti přehrávané hudby (1 439 hlasů)

Znáte to, přehrávání hudby z mobilu máte naplno, a přitom pořádně nic neslyšíte? Výherce prvního kola naší soutěže, Lukáš J., se s námi podělil o výborný zlepšovák. Vložte telefon do hrnečku a poslechněte si, co se stane. Hlasitost se výrazně zvýší. Jednoduché a efektní!

2. místo: Venkovní sprcha s levným ohřevem vody (1 437 hlasů)

Milujete venkovní osvěžení v podobě sprchy, ale ne vždy máte náladu na ledovou vodu? I na to se nám tady sešel jeden výborný nápad, který využívá výhody solární energie. Přiložené video od stříbrného vítěze Martina K. vám ukáže přesný návod, jak na to.

3. místo: Domácí fotobox pro krásné záběry (491 hlasů)

Pro krásný záběr šel bych světa kraj. To si nejspíše myslí všichni zapálení fotografové. Díky jednoduchému tipu na domácí fotobox ale už nemusíte hledat ideální světlo na focení. Pozvedněte obyčejné fotky za profesionální! Za tento nápad se umístil náš čtenář Tomáš P. na bronzové příčce.

Podívejte se na kompletní přehled soutěžních videí z prvního kola. Které vás zaujalo nejvíce?

Zúčastněte se i vy, výhry čekají!

Taky šetříte a máte vychytané fígle, o kterých ostatní neví? Nenechávejte si je pro sebe, podělte se o ně s ostatními čtenáři! Nejenže tím pomůžete nám všem šetřit peníze, čas i energii, ale navíc můžete vyhrát skvělé ceny v čele se třemi profesionálními kamerami GoPro. Právě probíhá druhé kolo. Co kdybyste ho vyhráli právě vy?

TIP 

Co můžete v naší soutěži vyhrát?

  • 1. cena: Kamera GoPro HD HERO3 White Edition
  • 2. cena:  Nikon COOLPIX S33 blue backpack kit
  • 3. cena: Gril Fieldmann FZG 1000
  • 4. – 25. cena: 100€ cestovní poukaz od AXA ASSISTANCE
     

Podívejte se na naše ceny zblízka a nezapomeňte soutěžit!

 

 
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4