Narozeninová videosoutěž: Kdo si rozbalí dárky v 2. kole

 

Naše narozeninová videosoutěž zná další vítěze. Kdo si odnese profesionální kameru GoPro, kdo vyfotí rybičky podvodním fotoaparátem Nikon a kdo si upeče lahodný steak či zeleninu na grilu Fieldmann?

soutěž - ušetřeno.cz 

Česká republika je ráj kutilů, koumáků a šetřílků. A právě tyto typické znaky můžete ještě týden využít v naší soutěži, kterou pořádáme u příležitosti našich pátých narozenin. Ten, kdo natočí, jak nejlépe umí šetřit, vyhrává. Kameru, fotoaparát, gril nebo exkluzivní slevu 1 000 eur na dovolenou.

Natočte video a vyhrajte profi kameru GoPro  Přejít do soutěže

16 videí, z nich každé vyhrálo. Tak dopadlo druhé kolo. A jen díky vám opět víme jak na úspory v nejrůznějších směrech. Jak si vyrobit krásnou vázu za zlomek ceny, jak cestovat zadarmo, neplatit ani korunu za městskou dopravu nebo jak využívat vodu do poslední kapky.

Šetřit za elektřinu? Prostě zhasínejte a vypínejte!

1. místo: Jak ušetřit za elektřinu (874 hlasů)

Jednoduché nápady jsou většinou ty nejúčinnější. Proč hledat ve věcech vědu? Možná právě proto vyhrálo video, které nám připomíná starou dobrou pravdu, že šetřit za elektřinu jde snadno. A to zhasínat, vypínat, prostě nesvítit pánubohu do oken. A mezi námi - vyplatí se i změna dodavatele eletřiny.

 

2. místo: Jak ušetřit více než 1 000 litrů měsíčně (335 hlasů)

Na toaletu chodí každý z nás, stejně tak (snad) každý splachuje. Jak ušetřit na vodě? Pavel S., který si vytočil druhé místo, radí jednu 2litrovou PET láhev. Podle jeho výpočtů může díky ní ušetřit 4členná rodina přibližně 1 680 litrů vody za měsíc. A to potěší, nemyslíte?

 

3. místo: Za MHD mám ušetřeno (224 hlasů)

Nasednout na kolo a jet do práce. To přináší hned několik výhod. Nejenže budete v kondici, ale navíc ušetříte i stovky korun měsíčně za jízdné. Podívejte se na bronzového vítěze Pavla Sl., který názorně ukazuje, jak na to.

Podívejte se na kompletní přehled soutěžních videí z druhého kola. Které vás zaujalo nejvíce?

Natočte video, ještě to stihnete!

Taky ještě nemáte letní výbavu, a přitom sypete nápady na počkání? Využijte je, vezměte do svých rukou videokameru, fotoaparát či mobil a ukažte všem, jak se šetří.  Vytočit si můžete profi kameru GoPro, fotoaparát Nikon či gril Fieldmann. A pro ostatních 22 účastníků máme připraveny 1000eurové poukazy na pobyt v jednom z 200 hotelů po celé Evropě.

TIP 

Co můžete v naší soutěži vyhrát?

  • 1. cena: Kamera GoPro HD HERO3 White Edition
  • 2. cena:  Nikon COOLPIX S33 blue backpack kit
  • 3. cena: Gril Fieldmann FZG 1000
  • 4. – 25. cena: 100€ cestovní poukaz od AXA ASSISTANCE
     

Podívejte se na naše ceny zblízka a nezapomeňte soutěžit!

 

 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1