Plyn od E.On - bonus 200 Kč do Alberta

 

Uvažujete o změně dodavatele plynu a stále váháte? Využijte poslední příležitosti a získejte spolu se změnou i praktický bonus! Pokud přejdete ke společnosti E. On do 14. 12. 2012, získáte automaticky praktický bonus 200 Kč na nákup zboží v síti řetězců Albert.

Změna dodavatele plynu je snadná a rychlá a může Vám ušetřit i tisíce korun ročně. Obzvlášť v topné sezóně je vzhledem ke zvýšené spotřebě plynu patrná každá úspora na ceně plynu. Využijte proto online kalkulačku cen plynu a spočítejte si, kolik odchodem od svého stávajícího dodavatele ušetříte.

Sjednejte si levnější plyn onlineSjednat levnější plyn

Vyšla Vám úspora podobně u více dodavatelů a Vy teď nevíte, pro kterého se rozhodnout? Vyberte si toho, který Vám vedle dodávek plynu nabízí i něco navíc! Například společnost E.On pro každého nového klienta připravila bonusové dárkové poukazy v hodnotě 200 Kč na nákup ve všech obchodech řetězce Albert. Nabídka platí jen do 14. 12. 2012, tak neváhejte a přejděte k E.On právě teď. Ušetříte na plynu a ještě získáte příspěvek na běžné nákupy.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 3