Černý pátek v obchodech: Pouze dnes české e-shopy nabízí velké slevy

 

Slevové akce na tradiční nákupní svátek Černý pátek se ze Spojených států dostávají i do České republiky. V mnoha českých e-shopech se dnes zákazníci mohou těšit na slevy ve výši desítek procent z ceny výrobků. Kde dnes ceny zboží padají na dno?

české e-shopySlevy na Černý pátek se týkají hlavně českých e-shopů s elektronikou. 

Ve spojených státech představuje Černý pátek začátek předvánoční nákupní horečky i jeden šílený den, kdy se spotřebitelé doslova vrhají k regálům se zlevněným zbožím. Obchody otvírají i velmi časně ráno, třeba i ve 4 hodiny, aby ustály nápor zákazníků.

V Česku takové masové šílenství nepropuká. K černému pátku se nepřipojují kamenné obchody, ale slevy až kolem 80 % z počáteční ceny zboží mohou čeští šetřílci najít zejména ve velkých e-shopech s elektronikou.

Kde hledat slevy? V e-shopech Mall.cz, Alza.cz i CZC.cz

Zdaleka ne všichni prodejci elektroniky u nás Černý pátek oslavují. Například ElectroWorld nic zvláštního na tento den nechystá. Velké slevy na vás naopak budou čekat na internetových stránkách Mall.cz (slevy až 80 %), Alza.cz (slevy až 70 %) nebo CZC.cz (slevy až 80 %). V případě e-shopu Alza.cz slevové akce začaly už na začátku tohoto týdne.

Ušetřete i výběrem správného bankovního účtu.Srovnat nabídky

Elektroniku zdarma dostanete ve vánočních akcích bank

Pokud nechcete například chytrý telefon se slevou ale úplně zdarma, nemusíte spoléhat na akce během Černého pátku. Některé české banky spojily poskytnutí vybraných bankovních služeb s vánočním dárkem v podobě chytrého telefonu zdarma.

Jak získat mobil zdarma v akcích bank? Chci zjistit více
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4