Konsolidace půjček - kalkulačka

Díky konsolidaci budete namísto několika úvěrů splácet jen jeden. Spočítejte si, s kým se vám sníží měsíční splátka nejvíce.

   ?

   Půjčku je možné splácet 12 až 120 měsíců. Podle doby splatnosti se vám upraví výše splátek.

    +420

      Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno.cz a Zásad zpracování osobních údajů. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k uzavření smlouvy o poskytování služby informačního a srovnávacího servisu.

      Proč si porovnat konsolidace půjček pomocí kalkulačky?

      Při konsolidaci půjček si sloučíte více půjček do jedné. Sloučit si můžete nejen neúčelové půjčky, ale i dluhy na kreditní kartě, přečerpané kontokorenty a některé mikropůjčky. Díky konsolidaci si snížíte měsíční splátku, zbavíte se různých poplatků a uděláte si lepší přehled ve splátkách. Jenže která konsolidace je pro vás nejvýhodnější? To vám vypočítá kalkulačka konsolidací.

      Pro srovnání konsolidací půjček využijte online kalkulačku

      Díky kalkulačce konsolidací půjček si porovnáte 15 nabídek od prověřených poskytovatelů. A stačí vám na to jen 2 minuty. Kalkulačka vám vypočítá možný úrok i novou měsíční splátku. Ve srovnání si porovnáte také RPSN a dozvíte se, jestli dosáhnete na různé bonusy. To ale není všechno. Při výběru konsolidace je potřeba zaměřit se i na smluvní podmínky. Abyste je nemuseli luštit sami, rádi vám po telefonu vše vysvětlíme a odpovíme na případné dotazy. Správným výběrem konsolidace tak ušetříte nejen tisíce korun, ale i spoustu času a zbytečného stresu. Navíc budete mít jistotu, že jste si vybrali skutečně tu nejvýhodnější konsolidaci na trhu.

      GDPR - Vaše údaje jsou v bezpečí