Všechny články označené štítkem: ČPP

 

Povinné ručení Renault Laguna

Článek 04.07.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Renault Laguna

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla Renault Laguna nepatří k nejlevnějším. Příslušnost ke střední třídě a větší velikost si vybírá daň v podobě dražší pojistky. Nicméně stále existují možnosti, jak ušetřit. Číst více »

 

Povinné ručení Hyundai

Článek 24.06.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Hyundai

Povinné ručení na Hyundai můžete sjednat v jakékoli pobočce pojišťovny. Ale nejvýhodnější nabídky najdete na internetu. Srovnávače povinného ručení obsahují nabídky na všechny prodávané modely. Pokud si koupíte nové Hyundai, můžete získat pojištění dokonce zdarma. Číst více »

 

Povinné ručení Škoda Octavia

Článek 19.06.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Povinné ručení Škoda Octavia

Povinné ručení nechrání vaši milovanou Octavii, ale vás před škodami, které můžete způsobit neopatrnou jízdou. Uzavírá ho celá řada pojišťoven. Kde hledat nejvýhodnější nabídku pojištění odpovědnosti z provozu vozidla? Číst více »

 

Ušetřete na povinném ručení

Článek 05.06.2013, Kategorie: Pojištění - Povinné ručení, Autor: Ušetřeno.cz

Ušetřete na povinném ručení

Ačkoli ceny povinného ručení v minulých letech pravidelně klesaly, stále se jedná o značný zásah do peněženky. Ceny jednotlivých pojištění se mnohdy liší o stovky až tisíce korun. Stále existují řidiči, kteří si platí zbytečně drahé povinné ručení. Přitom stačí využít srovnávače a vyhledat nejlepší povinné ručení. Číst více »