Všechny články označené štítkem: předváděcí akce

 

HOBBY 2019 poprvé společně se STAVEBNÍM VELETRHEM

Aktualita 02.05.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

HOBBY 2019 poprvé společně se STAVEBNÍM VELETRHEM

Ušetřeno.cz je hrdým partnerem výstavy HOBBY 2019, která bude probíhat od 8. do 12. května na Výstavišti České Budějovice. Najdete zde vše, po čem může kutil či zahrádkář toužit – od různých nástrojů, rybářského náčiní a chovatelských potřeb po sazenice, kompostéry či okrasné stromy. Bohatý doprovodný program myslí samozřejmě také na děti, a dokonce i chlupaté miláčky. Současně můžete na výstavišti navštívit STAVEBNÍ VELETRH, kde budou vystavovatelé prezentovat novinky z architektury, bydlení a stavebnictví. Chcete vědět, co dalšího na výstavě uvidíte? Číst více »

 

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Článek 22.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Toto úterý odstartoval 27. ročník největšího veletrhu elektrotechniky na území Česka a Slovenska. Amper 2019 přináší mnohým vhled do nejnovějších technologií a jejich využití pro firmy i obyčejné smrtelníky. Na své si tu přijde každý. Ať už navštíví jednu z přednášek o budoucnosti moderních platebních metod, internetu věcí či fotovoltaických systémů, nebo si prostě projde obří prostory veletrhu a pobaví se třeba pohledem na roztomilé roboty, co ve svých tlustých prstech svírají miniaturní nástroje a snaží se ze všech sil vykonávat jemnou manuální práci.  Číst více »

 

FOR HABITAT 2019: Je čas vylepšit své bydlení

Aktualita 19.03.2019, Kategorie: Hypotéky, Autor: Michaela Šámalová

FOR HABITAT 2019: Je čas vylepšit své bydlení

Na již 26. ročník veletrhu o bydlení, stavbě a rekonstrukci vás zve Ušetřeno.cz. Jedná se o výjimečnou příležitost, jak si prohlédnout nejnovější trendy v bydlení, okouknout designové kousky nábytku, vyzkoušet neobvyklá řešení obvyklých problémů při rekonstrukci nebo získat doporučení na zateplení od skutečných odborníků v oboru. Chcete lépe bydlet? Inspiraci najdete určitě právě na veletrhu FOR HABITAT 2019, jehož je Ušetřeno.cz hrdým partnerem. Číst více »

 

Amper 2019: Blíží se 27. ročník mezinárodního veletrhu o elektrotechnice

Aktualita 04.03.2019, Kategorie: Energie, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: Blíží se 27. ročník mezinárodního veletrhu o elektrotechnice

Od 19. do 22. března se v halách brněnského Výstaviště bude konat 27. ročník mezinárodního veletrhu Amper, kterého je Ušetřeno.cz partnerem. Jedná se o největší veletrh elektrotechniky na území Česka a Slovenska. Jen minulý rok se akce zúčastnilo 590 vystavovatelů z 29 zemí a veletrh navštívilo přes 43 tisíc zvědavců. Na programu je široké portfolio témat, mezi která patří mimo jiné například robotika, akumulace energie, novinky v oblasti elektromobility a udržitelné elektřiny. Veletrh je určený pro experty i úplné laiky.  Číst více »

 

Podvody na seniory: Falešní ombudsmani, výhry i firmy. Poznáte je?

Aktualita 15.10.2014, Kategorie: Ostatní, Autor: Kamila Hamalčíková

Podvody na seniory: Falešní ombudsmani, výhry i firmy. Poznáte je?

Podvodníci vymýšlejí stále nové triky, jak z důvěřivých seniorů vylákat jejich poslední peníze. Poslední změny zákonů sice ztížily provozování předváděcích akcí šmejdů, ale finanční šarlatáni podkládají nové pasti. Předstírají, že jsou spotřebitelští ombudsmani nebo prodávají předražené výrovky fiktivních firem. Znáte i další jejich léčky? Číst více »