Všechny články označené štítkem: RPSN

 

Jak vypočítat RPSN, abyste poznali výhodný úvěr či půjčku?

Návod 16.10.2019, Kategorie: Půjčky, Autor: Michaela Šámalová

Jak vypočítat RPSN, abyste poznali výhodný úvěr či půjčku?

Jak se počítá RPSN (roční procentní sazba nákladů) úvěru, je důležité vědět, aby člověk nenaletěl při výběru půjčky. Nejde ani o samotný výpočet RPSN, který je spíše matematickým oříškem, ale spíše o základní vědomost, co nám RPSN ukazuje a jak si ověřit správnost tohoto ukazatele z úvěrové smlouvy. Ukážeme vám, jak na to. Číst více »

 

Nebankovní konsolidace půjček

Článek 19.03.2014, Kategorie: Půjčky - Konsolidace půjček, Autor: Ušetřeno.cz

Nebankovní konsolidace půjček

Pokud jste se dostali do potíží se splácením závazků a některé splátky jste zaslali opožděně, zřejmě se k vám některé banky u žádosti o jejich sloučení do jedné půjčky, otočily zády. V takovém případě můžete využít nebankovní konsolidace půjček. Číst více »

 

Kritéria při výběru půjčky

Článek 14.08.2013, Kategorie: Půjčky, Autor: Ušetřeno.cz

Kritéria při výběru půjčky

Výhodnost půjčky většina lidí posuzuje podle toho, o kolik ji přeplatí. Jenže životní situace vás mnohdy donutí vzít si půjčku, která není úplně výhodná z pohledu úroku. Víte, jaké parametry sledovat, aby vám půjčka pomohla a nikoli vás zničila? Číst více »

 

Na co si dát pozor při výběru půjčky

Článek 26.06.2013, Kategorie: Půjčky, Autor: Ušetřeno.cz

Na co si dát pozor při výběru půjčky

Dvakrát měř a jednou řež. Než se rozhodnete vybrat úvěr, několikrát se ujistěte, že jste se neupsali neseriózní společnosti nebo přímo lichvářům. Samotné vyřízení je otázka několika okamžiků. Nejtěžší úkol na vás čeká při výběru vhodného úvěru. Číst více »

 

Často kladené dotazy

Článek 25.07.2012, Kategorie: Hypotéky, Autor: Ušetřeno.cz

Často kladené dotazy

Při zřizování hypotéky a jejím výběru se objeví řada otázek, na které byste jistě rádi znali odpověď. Právě proto pro Vás máme výčet nejčastěji kladených otázek, které Vám pomůžou při zřizování hypotečního uvěru. Číst více »