Chystáte se pořizovat dárky na internetu? E-shopy lákají na 24 hodin dopravy zdarma

 

Chystáte se nakoupit některé vánoční dárky na internetu? Máte už nějaké z nich dokonce vyhlédnuté, ale pořád nad koupí váháte? Pokud chcete ušetřit za poštovné, využijte akce Den dopravy zdarma. Musíte ale jednat rychle, speciální nabídka platí pouhých 24 hodin. Kdo zaváhá, tomu bezplatná doprava unikne!

notebook a platební kartaPřipravit, pozor, teď! Den dopravy zdarma je tu. 

Lov na vánoční dárky může být někdy pořádně stresující. Čím více se Vánoce blíží, tím větší chaos v obchodech a nákupních centrech panuje. A tak se příprava na „svátky klidu a míru“ s nepříliš velkou nadsázkou mění v souboj nákupních vozíků. Vyhrává ten, kdo má dost trpělivosti, optimismu a ocelové nervy. Pokud mezi takové jedince nepatříte, zřejmě jste už objevili online nákupy. Vybrané zboží jednoduše uložíte do virtuálního košíku a pak už jen čekáte na doručení Českou poštou, kurýrem či prostřednictvím některé z logistických společností.

TIP

TAJNÝ TIP: Spojte dvě akce v jednu

Souběžně se Dnem poštovného zdarma probíhá také Týden Blesku pro ženy. Magazín a internetový portál svým čtenářkám a čtenářům nabízí speciální kupony a kódy, díky nimž mohou ve vybraných obchodech nakoupit s příjemnou slevou. Dvojí zvýhodnění se hodí, no ne?!

 

Jestliže, stejně jako stovky tisíc Čechů, preferujete internetové nakupování z pohodlí domova, měli byste zbystřit: obchodníci pro své zákazníky připravili speciální Den dopravy zdarma. Do akce, která letos probíhá už popáté, se zapojí úctyhodných 1 638 e-shopů

Nechybí mezi nimi internetoví giganti, ani menší či úzce zaměřené virtuální obchůdky, které na masovou popularitu teprve čekají. Za Dnem dopravy zdarma stojí největší tuzemský online srovnávač cen Heureka.cz, který garantuje, že se do akce zapojí pouze ověření a seriózní prodejci.

Kdo zaváhá, ten za poštovné neušetří

Letos Den dopravy zdarma, který stejně jako reálný den trvá 24 hodin, startuje v úterý 15. listopadu přesně v poledne a končí 16. listopadu opět ve 12:00. Jedinou podmínkou pro získání bezplatného doručení je uskutečnění nákupu v minimální hodnotě 300 korun, což, ruku na srdce, před Vánoci není až tak složitý úkol. 

TIP

Nákupní tipy, které možná oceníte: 

 

I když některé internetové obchody nabízejí poštovné zdarma i průběžně během roku, nikdy jich, s výjimkou Dne dopravy zdarma, s podobným zvýhodněním nevyrukuje přes 1 600 zároveň. A protože výše poštovného není v případě některých e-shopů zanedbatelná, můžete díky využití této spociální akce ušetřit i stovky korun. A také, pokud vás kamenné obchody v předvánočním období trochu děsí, své nervy. Jestliže se zakoupeným zbožím nebudete spokojeni, můžete ho bez potíží vyměnit či vrátit. 

 
Když poštovné zdarma, tak i bankovní účet bez zbytečných poplatků. Které banky ho nabízejí?

vánoční dárekDen dopravy zdarma ušetří peníze i nervy. 

Radost pro všechny: Inspirace na závěr

Zatímco děti měkkým dárkem, který signalizuje „nudné“ oblečení, příliš neuctíte, dospěláci dobře vědí, že ponožek nikdy není dost a teplá šála se nikdy neztratí. Ať uť už hledáte drobnou pozornost, nebo větší dar pro partnera, rodiče, děti, sourozence nebo tchyni, šance, že ho naleznete v některém z obchodů zapojených do akce s nulovým poštovným, je dost vysoká.

Někteří z obchodníků se navíc velkoryse rozhodli akci s poštovným zdarma protáhnout na celé úterý a středu, a tak se jejich zákazníci nemusejí řídit stanovenými hodinami. Zajímá vás, které e-shopy se akce účastní? Namátkou jsme vybrali trojici obchodů z několika oblíbených kategorií, kompletní seznam prodejců naleznete na oficiálních stránkách Dne dopravy zdarma.

Oblečení a doplňky

Elektronika a IT

Knihy a papírnictví

Zdraví a krása

Sport

Jídlo a nápoje

Děti

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 9