e-SALON: Automobilová budoucnost již v listopadu v Letňanech

 

Ušetřeno.cz vás zve na druhý ročník veletrhu elektromobility e-SALON, kde uvidíte ty největší vymoženosti ze světa dopravy poháněné elektřinou. Na akci najdete samozřejmě elektroauta, nebudou ovšem chybět ani elektrifikovaná letadla či první elektrický člun v České republice. Veletrh se koná 14. až 17. listopadu na PVA EXPO PRAHA.

esalon 

Na veletrhu čisté mobility e-SALON by neměl chybět žádný nadšenec do vozidel poháněných elektřinou. V Letňanech se totiž objeví i dlouho očekávané novinky. Automobilka Renault přiveze novou generaci elektromobilu ZOE, která se na trh dostane až na přelomu roku. Korejská KIA se pochlubí elektromobily e-Niro a e-Soul, které mají dojezd na jedno nabití přes 450 km. Audi ukáže nejen model e-tron, ale i plug-in hybrid Audi Q5 TFSI e. Tento vymazlený kousek slibuje spotřebu pouhých 2,1 litru na 100 km. S novými vozidly na elektrický pohon se budou moci návštěvníci seznámit i při testovacích jízdách.

„Velkým tahákem prvního ročníku e-SALONu byly právě zkušební jízdy. Ty budou ještě rozšířeny. Své zázemí budou mít v hale 6, kde bude k dispozici i 10 nabíječek od společnosti Nimble Energy. Valeo v hale předvede také samoparkovací systémy aut. A v hale 2D a hale 1 si na své přijdou při testovacích jízdách fanoušci elektromotorek, elektrokol a dalších vozítek na alternativní pohon."

- Jana Nosálová, ředitelka veletrhu

Co na veletrhu ještě uvidíte:

  • Citigo iV a hybridní Superb iV od Škoda Auto,
  • elektrické letadlo ΦNIX,
  • elektrický člun KEEL CRAFT,
  • užitkový elektromobil eTGE,
  • virtuální realitu se simulátorem provozu v Paříži,
  • a další...
Vstupenky na veletrh e-SALON jsou už v prodeji!Chci vstupenku
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 6