HOBBY 2019 poprvé společně se STAVEBNÍM VELETRHEM

 

Ušetřeno.cz je hrdým partnerem výstavy HOBBY 2019, která bude probíhat od 8. do 12. května na Výstavišti České Budějovice. Najdete zde vše, po čem může kutil či zahrádkář toužit – od různých nástrojů, rybářského náčiní a chovatelských potřeb po sazenice, kompostéry či okrasné stromy. Bohatý doprovodný program myslí samozřejmě také na děti, a dokonce i chlupaté miláčky. Současně můžete na výstavišti navštívit STAVEBNÍ VELETRH, kde budou vystavovatelé prezentovat novinky z architektury, bydlení a stavebnictví. Chcete vědět, co dalšího na výstavě uvidíte?

hobby 2019 

HOBBY 2019

Zajímají vás různé fígle a nápady, jak ušetřit? Baví vás kutilství a vychytávky do domácnosti? Potřebujete poradit se zahradou či se svým chlupatým kamarádem? Pak výstava HOBBY 2019 uspokojí všechny vaše touhy. Součástí výstav a exhibicí jsou zde totiž i specializované poradny. Dozvíte se, jak vypěstovat nejkrásnější zeleninu a ovoce, vědci z Biologického centra Akademie věd ČR vám napoví, jak kompostovat a obohacovat půdu, aby každé zaseté semínko rostlo stejně rychle jako pohádkové kouzelné fazole. Naučíte se kuchařským kouzlům pod vedením Petra Stupky a zarybaříte si na místní baště. Součástí programu jsou také soutěže. Návštěvníci se budou moci zúčastnit závodu v pití piva či Velké ceny HOBBY v pojídání bramboráku. Nejlépe v obou. Nebude chybět ani tradiční klání pejskařů o nejhezčího voříška roku, kde vítěze vyhlásí oblíbený moderátor Karel Voříšek. 

 

Mezi další atrakce pro děti patří například jezdění na ponících či program pro mladé kutily, kde se děti naučí rozpoznávat materiály a vytvoří si vlastní výrobek. V areálu se nachází také interaktivní dětský koutek. 

 

Na nejmenší návštěvníky čekají dílničky, soutěže a malování na obličej. Neopakovatelný zážitek pro ně i jejich dospělácký doprovod představuje prohlídka Leonardia, kde se zvídaví jedinci zábavnou formou dozví o životě Leonarda da Vinci a dostanou příležitost osahat si 20 jeho interaktivních vynálezů. Největší atrakci pro děti bude ovšem představovat obří skákací hrad a vzlet horkovzdušného balónu, který se koná během prvního dne výstavy. 

Nenechte si ujít výstavu HOBBY 2019.Koupit lístky

stavební veletrh 

STAVEBNÍ VELETRH

Kdo chce nahlédnout pod pokličku úsporného bydlení, měl by se zastavit také na STAVEBNÍM VELETRHU, který se v areálu koná paralelně s výstavou HOBBY 2019. Zde budou uváděny nejnovější technologie a koncepty pro nulové, pasivní a energeticky nenáročné budovy. Rozhodně stojí za to navštívit expozici Energy Centrum České Budějovice (ECČB), kde se bude mimo jiné probírat, jak ušetřit za vytápění a jak získat kotlíkovou dotaci. Velká část veletrhu se bude věnovat také dřevostavbě a výběru správného dodavatele.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 11