Stáhněte si zdarma soví jmenovky na dárky

 

Jmenovky na dárky. V obchodech často bývají buď příliš drahé, anebo nevkusné. A jméno napsané fixou přes krásný balicí papír moc parády neudělá. Právě proto jsme pro vás připravili krásné soví jmenovky, které si můžete jednoduše stáhnout a vytisknout. A to jen tak, prostě zdarma!

Stáhněte si ZDARMA jmenovky na dárky Stáhnout

jmenovky na dárky Vánoce umí udělat pořádný vítr v rodinném rozpočtu. Letos dají Češi za veškeré přípravy zase o něco více než loni, a to 7 700 Kč. Ukázal to průzkum agentury STEM/MARK pro společnost Cetelem. Pod stromečkem nejčastěji najdeme oblečení a kosmetiku. 70 % rodinných nákladů přitom padne na dárky pro děti. Ty nejčastěji touží po hračkách, mobilech, tabletech či počítačích. A to dokonce i ratolesti ve věku 6 - 10 let.

Ať už Ježíšek přinese cokoliv, je třeba dárky správně rozdělit. Jedině tak plyšoví medvídci připadnou dětem a kožený pásek tatínkovi. K tomu samozřejmě slouží od nepaměti jmenovky na dárky. A najít nějaké pěkné je někdy běh na dlouhou trať. Balicí papíry a stužky není problém sehnat. Na trhu existuje nepřeberný výběr krásného zboží. Ale vkusné a cenově přijatelné cedulky aby člověk pohledal. Také vám chybí a přemýšlíte, kam se vydat na lov těch nejhezčích? Raději si udělejte dobrý čaj, probuďte k životu svou tiskárnu a vyřešte to v teple svého domova.

Stáhněte si svůj dárek jedním kliknutím

Připravili jsme pro vás nádherné jmenovky na dárky s oblíbeným sovím motivem. Jsou ke stažení zdarma, a to úplně pro všechny! Na jednom archu najdete hned 10 jmenovek. Stačí ho jednoduše vytisknout, rozstříhat, napsat věnování a navléknout na stužku. A je to! Řekněte sami, nejsou roztomilé?

Koukněte na sovičky, co malovaly děti z Klokánka.Chci se podívat
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 20