Jak funguje věrnostní program Odměny od MALL Pay?

 

Objednáte, vyzkoušíte, zaplatíte a za to dostanete bodíky. Co s nimi? MALL Pay odstartovalo systém odměn, kde za každých utracených 100 Kč dostanete jeden bod. Ten následně můžete vyměnit za lákavé slevy a výhody. Co všechno nabízí a jak velké slevy za body můžete získat?

mall pay odměny 

MALL Pay jsme již psali jako o nové a bezpečné platbě přes internet. Jedná se o variaci na odloženou platbu, kdy zboží zaplatíte až po dvou týdnech od objednání a o příjemné řešení pro všechny, co se vždy obávali, že jim přijde z e-shopu zboží v odlišné barvě, nevhodné velikosti či si prostě a jednoduše z jakéhokoliv důvodu nákup rozmyslí. MALL Pay navíc nyní odstartoval vlastní věrností program. Jak funguje?

MALL Pay: Odměny

MALL Pay již v minulosti rozesílal svým klientům sem tam jisté bonusy a slevy, nyní se však rozhodl neobdarovávat náhodně, ale vytvořit systém odměn. Ten funguje jednoduše. Čím víc utratíte teď, tím víc ušetříte v budoucnosti. Za každých zaplacených 100 Kč dostanete 1 bod. Co si za body můžete pořídit?

  • Až 50 % slevy na vybrané produkty.

Jedním z příkladů je robotický vysavač CleanMate, na který můžete získat 50% slevu, pokud použijete 90 bodů. Utratíte-li 9 000 Kč za normální nákupy, můžete si koupit telefon o 3 500 Kč levněji. To není špatné, ne? Největší nevýhodou je, že si produkty, na které chcete uplatnit slevu, nemůžete vybírat sami.

  • Doprava na výdejní místo zdarma.

Podle ukázkového příkladu na stránkách můžete mít za 30 bodů dopravu na MALL Point, MALL Box, MALL Shop či Uloženku zcela zdarma. Osobní odběr je na třech z těchto míst zdarma v případě, že si zboží objednáte z MALL.CZ. Jiné obchody požadují platbu za dopravu ve výši cca 49 Kč. S 30 body přitom můžete získat slevu v mnohonásobně vyšší hodnotě. 

mall pay 

  • Sleva až 30 % na prodlouženou záruku.

Podle dalšího reprezentativního příkladu totiž můžete získat za 30 bodů slevu na prodlouženou záruku v hodnotě 600 Kč. Prodloužená záruka se hodí hlavně v případě, že si kupujete elektroniku od výrobce, se kterým nemáte žádné zkušenosti.

Vyplatí se věrnostní program od MALL Pay? 

Pokud nakupujete v obchodě často a líbí se vám služba odložené platby, pak se samozřejmě vyplatí. Je ovšem potřeba si kontrolovat, jakou slevu za své bodíky skutečně dostanete. Chcete svých 30 bodů vyměnit za 300 Kč při nákupu přepravky pro kočky či si raději vezmete slevu v hodnotě 600 Kč a prodloužíte si záruku u nového telefonu? Jeden bod, mnoho výhodných i méně výhodných možností.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 6