MALL Pay: Nově až 30 dní na zaplacení (ale jen někde)

 

MALL Pay je způsob online platby, se kterou si můžete skutečnou platbu odložit až o 14 dní. Nově však členové věrnostního klubu Pro Děti získali možnost odložit si platbu dokonce až o 30 dní. Jak se stát členem a co všechno za vstup do klubu dostanete?

mall pay pro dětiZdroj: Facebooková stránka služby MALL Pay 

MALL Pay a Pro Děti

E-shop s produkty pro nejmenší s názvem Proděti.cz se přesunul pod křídla MALL.CZ. Populární obchod se svým způsobem také spojil se službou odložené platby od MALL Pay. Zatímco u ostatních e-shopů stále platí, že si s MALL Pay maximálně odložíte platbu o 14 dní, pokud se stanete členem klubu Pro Děti, pak na vyzkoušení zakoupeného zboží před zaplacením získáte dokonce až 30 dní.  

Bonusy získáte po registraci do klubu.Okouknout registraci

Bonusy pro členy klubu Pro Děti

  • Sleva 200 Kč na první nákup do 1 000 Kč. Slevový kód vám po registraci do klubu přijde na e-mail. Lidem bohužel často padá do schránky s nevyžádanou poštou, proto nezoufejte, pokud ho nevidíte. Pokud jste již členem klubu a pouze vás MALL.cz převádí k sobě, pak není výše nákupu omezena.
  • Doprava zdarma na 6 měsíců. Od prvního nákupu získáte dopravu zdarma na půl roku, která platí na MALL Shop, MALL Box, MALL Point nebo doručení na vybranou adresu. 
  • Exkluzivní slevové kupóny. Dvakrát měsíčně dostanete na e-mail speciální slevy. Pokud při registraci odsouhlasíte personalizaci nabídek, slevy se budou odvíjet od vaší aktivity na e-shopu.
  • Platba až za 30 dní od objednání. Díky MALL Pay budete mít šanci si vše prohlédnout a zaplatit až do 30 dní od objednání zboží.

MALL.cz kreditní karta

Pokud často nakupujete online, narazíte samozřejmě i na stránky, kde se nedá platit přes MALL Pay. Pokud vás ovšem zaujala možnost odložit si platbu, a navíc získat slevy či jiné bonusy, pak vás bude pravděpodobně zajímat i MALL.cz kreditní karta od Raiffeisenbank. S kreditní kartou získáte možnost zaplatit za až 55 dní, 2 % zpět z plateb kartou na internetu a v zahraničí, slevy až 25 % v různých partnerských obchodech a až 2 000 Kč zpět z prvního nákupu na MALL.cz, pokud jste novým klientem Raiffeisenbank. To vše za 50 Kč měsíčně.

Chcete vědět o MALL.cz kreditní kartě víc?Víc info
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2