Povánoční výprodeje: Letos začínají již před Vánoci

 

Povánoční slevy u mnohých obchodníků najdete letos už od 22. prosince. Některé prodejny již nyní lákají na 80% slevy. Kam se vyplatí zaskočit na povánoční výprodeje?

výprodej ilustrační foto 

Počet kamenných obchodů i e-shopů, které každý rok posouvají své povánoční slevy o něco dopředu, se v posledních letech pořád zvyšuje. Cenová válka o zákazníka je totiž tvrdá, a ti obchodníci, u kterých slevové šílenství propukne dříve, mají větší šanci přilákat více nakupujících.

Velký výprodej na Mall.cz začal už 21. prosince

Povánoční výprodeje začínají na Mall.cz každý rok o něco dříve než v roce předchozím. Letos odstartovaly dokonce ještě před Štědrým dnem. Už od 21. prosince 2014 mají zákazníci možnost nakupovat zboží z celého sortimentu se slevou až 80 %.

"V minulých letech jsme výprodej startovali vždy jako první a tak to chceme i letos, proto jsme se rozhodli vyzkoušet start už v neděli 21. prosince. Druhá vlna výprodejů naváže na ty stávající od 25. prosince.”

- Marek Liška, generální ředitel Mall.cz

Dvoufázové výprodeje plánuje spustit i obchod s elektronikou Euronics. První várka slev odstartuje 26. prosince, druhou mohou zákazníci čekat na počátku ledna. Povánoční slevy samozřejmě chystají i velké e-shopy jako Alza.cz či CZC.cz. Přesné detaily o jejich slevových akcích ale zatím nejsou známy.

Povánoční výprodeje všude, kam se podíváš

Předvánoční slevy přechází plynule v povánoční výprodeje v některých obchodech s oděvy. Například v prodejně Reserved trvají slevové žně od 11. 12. 2014 až do 15. 1. 2015. Již nyní najdete až 70% slevy na vybrané oblečení v prodejnách H&M.

Ušetřete v novém roce za elektřinu i plynSrovnat ceny energií 2015

Povánoční slevy potrvají celý měsíc

Není třeba přestat péct vánoční cukroví nebo vzdát čekání ve frontě na kapra a hned utíkat do obchodu, abyste si chytili svou povánoční slevu už teď. Povánoční výprodeje budou totiž v mnoha prodejnách a e-shopech trvat až do konce ledna 2015.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1