Ušetřete díky srovnání mobilních tarifů

Hledáte levné volání, SMS a data?
Pomůžeme vám najít nejvýhodnější mobilní tarif.

Srovnání mobilních tarifů

Neveřejné tarify se slevou až 40 % Více informací

Porovnejte přes 120 tarifů těchto a dalších operátorů

Srovnání tarifů mobilních operátorů krok za krokem

Najít nejlevnější tarif se může jevit jako náročný úkol. Naštěstí vám práci ulehčí naše kalkulačka tarifů mobilních operátorů. Srovnání cen volání, SMS i mobilních dat vám nezabere více než 2 minuty.

Vyplníte kalkulačku

Vyplníte kalkulačku

Zadáte počet provolaných minut, odeslaných SMS a využitých dat. Tarifní kalkulačka spočítá, kolik zaplatíte u jednotlivých mobilních operátorů.

Srovnáte si tarify

Srovnáte si tarify

Díky srovnání máte na jednom místě téměř všechny nabídky mobilních operátorů. Snadno zjistíte, kdo má nejlevnější tarif.

A zbytek už zařídíme

A zbytek už zařídíme

O vybraný tarif můžete okamžitě zažádat. SIM kartu vám pošleme až domů a zcela zdarma pomůžeme i s přenosem čísla.

Tajné neveřejné nabídky neomezených tarifů

Máme pro vás exkluzivní neveřejné nabídky operátorů. Například neomezený tarif se slevou až 40 %! A to není zdaleka vše. Zanechte nám své číslo a my vám vše prozradíme.

Vyplňte platné telefonní číslo
Děkujeme, brzy se vám ozveme.

Mohli jste nás vidět v těchto médiích

Česká televize
iDnes.cz
Blesk
Český Rozhlas

Co vás nejvíce zajímá o mobilních tarifech

Abyste si mohli užít nejlevnější volání, nemusíte měnit číslo. Převod čísla k jinému operátorovi je velmi jednoduchý. Stačí zažádat svého stávajícího operátora o tzv. číslo výpovědi opouštěného poskytovatele (ČVOP). Tento unikátní kód poté prozradíte novému operátorovi a ten už za vás vyřídí samotné přenesení telefonního čísla. Jak vidíte, změna operátora bez změny čísla už není žádné sci-fi.

Přenos čísla k jinému operátorovi vám zabere jen pár dní. Jakmile předáte svému novému operátorovi číslo výpovědi opouštěného poskytovatele (ČVOP), o všechno se za vás postará. Samotné přenesení telefonního čísla proběhne automaticky 4. den od předání vaší žádosti o přenos.

Přečtěte si podrobný návod o tom, jak na rychlý přenos telefonního čísla k jinému operátorovi.

Najít odpověď na otázku kdo je pro vás nejvýhodnější virtuální operátor není vůbec složité. Stačí využít našejednoduché srovnání virtuálních operátorů, které vám do několika minut prozradí, s kým vás čeká nejlevnější volání. Díky kalkulačce navíc ušetříte kromě peněz také mnoho času. Nemusíte totiž propočítávat jednotlivé ceníky, přehled virtuálních a mobilních operátorů včetně konkrétní úspory budete mít na jednom místě. Už víte, kdo je nejvýhodnější virtuální operátor?

S předplacenou kartou máte volnost, nemusíte podepisovat smlouvu a neplatíte žádný stálý měsíční poplatek. Problém je, že i nejlevnější volání bez paušálu stojí víc než klasický tarif. Stále nemáte jasno, která varianta je pro vás lepší? Přečtěte si článek, o výhodách a nevýhodách tarifů a předplacených karet.

Hledáte nejlevnější paušál? Zkuste naše srovnán mobilních tarifů. Pokud máte zájem o mobilní internet, mrkněte na srovnání datových tarifů.

Kalkulačka tarifů mobilních operátorů je jednoduchý online nástroj, který porovnává ceny jednotlivých společností. Výpočet vám nezabere ani dvě minuty a hned vidíte ty nejlevnější tarify mobilních operátorů. Když vám nějaká nabídka padne do oka, můžete si nový tarif rovnou objednat.

Pokud jste ve srovnání tarifů mobilních operátorů našli lepší nabídku, samozřejmě vám s přechodem na levný tarif pomůžeme. Naši specialisté za vás vyřeší změnu tarifu a všechnu obtěžující administrativu. Naše služby jsou zcela zdarma.

Přečtěte si podrobný návod o tom, jak změna mobilního operátora přes Ušetřeno.cz probíhá.

Výpověď mobilnímu operátorovi je úplně nejjednodušší podat na předepsaném formuláři. Vzor bývá k dispozici ke stažení na webových stránkách mobilního operátora.

U výpovědi telefonnímu operátorovi existuje i obecný vzor. Měla by obsahovat vaše identifikační údaje (jméno, adresu a nejlépe i telefonní číslo a e-mail), identifikační údaje mobilního operátora (název a adresa), důvod výpovědi a na závěr datum a podpis. Pro úplnost můžete přiložit i kopii vypovídající smlouvy. Ne každý operátor ale přijímá výpověď v tomto formátu.

Chcete volat a posílat SMS zdarma do všech sítí? Pak je pro vás jako stvořený neomezený tarifZanechte nám své číslo a my vám rádi představíme nabídku neveřejných tarifů, které jsme u mobilních operátorů pro vás vyjednali. Za nejlevnější neomezený tarif zaplatíte méně než 499 korun.

Nejčtenější články o mobilních tarifech

6 tipů, jak vybrat výhodný mobilní tarif

Štvou vás vysoké účty za telefon? Provokuje vás soused nebo ...

Volání zdarma přes internet: Zlevněte své účty za telefon

Stop přemrštěným účtům za telefon. Se svými blízkými si může...

NÁVOD: Jak rychle přenést číslo k jinému operátorovi

Chystáte se převléct dres a změnit mobilního operátora? Jist...

NÁVOD: Jak na výpověď smlouvy u mobilního operátora?

Zdá se vám, že účty za telefon neustále rostou? A na trhu se...