Zpět nahoru

Povinné ručení online

povinne ruceni S námi se povinné ručení vyplatí!
  • vyberte si povinné ručení online podle svých představ
  • ušetřete s námi na povinném ručení až 70 %
  • smlouvu i zelenou kartu získáte obratem
Spočítat povinné ručení 
 
 
Potřebujete poradit? Infolinka ZDARMA 800 290 280 nebo info@usetreno.cz

Věděli jste, že...

  • povinné ručení musí ze zákona uzavřít všichni majitelé motorových vozů
  • uzavřením povinného ručení přes Ušetřeno.cz ušetříte až 70 %
  • povinné ručení uhradí Vámi způsobenou škodu
  • bezpečnou jízdou si můžete povinné ručení snížit až o 60 %
  • povinné ručení můžete uzavřít online teď hned a od zítřka můžete bezpečně jezdit
  • bez povinného ručení Vám hrozí pokuta i trestní stíhání

Povinné ručení je pojištění odpovědnosti za škodu. Jinými slovy je to pojištění, ze kterého se uhradí škoda, kterou svou aktivitou v motorovém vozidle způsobíte ostatním. Nekryje tedy přímo Vaši škodu, ale chrání Vás před rizikem splácení způsobené škody do konce života, protože dojde-li například ke zranění, mohou náklady dosahovat i milionů korun.

Povinné ručení již od:

 

Články

Výpověď pojistné smlouvy a změna pojišťovny
Výpověď pojistné smlouvy a změna pojišťovny

Před časem jste si sjednali povinné ručení a teď jste u nás zjistili, že se nabízí i výhodnější nabídka? Změna...

 

Číst více
Jezdit bez povinného ručení se může prodražit
Jezdit bez povinného ručení se může prodražit

Myslíte si, že povinné ručení je pro Vás úplně zbytečné, protože Vy řídíte už 20 let každý den a nikdy se...

 

Číst více
Povinné ručení - jak ho jednoduše zařídit
Povinné ručení - jak ho jednoduše zařídit

Vybrali jste si z nabídek pro Vás vhodné povinné ručení a chystáte se na pobočku pojišťovny ho uzavřít? Nikam...

 

Číst více
Bonusy a malusy u povinného ručení
Bonusy a malusy u povinného ručení

Zdá se Vám nespravedlivé, že si řádně platíte povinné ručení, i když...

 

Číst více
 
 

Povinné ručení srovnání

Povinné ručení si můžete vybrat od celé řady společností. Jednotlivé nabídky se liší cenou nabízeného pojištění a také rozsahem plnění a doprovodných služeb. Díky možnosti srovnání jednotlivých nabídek pojištění na našich stránkách si jednoduše najdete to nejlevnější povinné ručení. Nezapomeňte ale, že nejlevnější neznamená vždy to nejvýhodnější povinné ručení. Pomocí online srovnávače proto ihned přehledně uvidíte, v čem se vedle ceny jednotlivé nabídky liší. Pro úspěšné porovnání je potřeba zadat některé údaje o Vaší osobě a Vašem voze. Pak se Vám zobrazí všechny nabídky pro online povinné ručení, ze kterých si budete vybírat.

Povinné ručení online

Povinné ručení je vlastně povinné pojištění, jehož uzavření je předepsáno přímo zákonem. Jedná se o pojištění, které si musí uzavřít všichni majitelé registrovaných motorových vozů i v případě, že s nimi jezdíte jen občas. Toto pojištění jde naštěstí snadno uzavřít přes internet a díky okamžitému potvrzení můžete jezdit bezpečněji již druhý den. Online povinné ručení je plnohodnotnou pojistkou zcela identickou s tou, kterou byste uzavřeli osobně v pojišťovně, takže se není čeho obávat. Díky internetu si navíc snadno prohlédnete všechny dostupné nabídky a najde si pro sebe to nejvýhodnější povinné ručení.

Nejlevnější povinné ručení 2015

Levné povinné ručení si samozřejmě přeje mít každý řidič. Každý rok se ale nabídky mění a navíc kdo by stále chtěl trávit čas jejich prohlížením. Právě proto existuje možnost srovnat povinné ručení online, díky které okamžitě najdete to nejlevnější povinné ručení pro Vás. Všechny nabídky zahrnuté ve srovnávači neustále aktualizujeme tak, aby pravdivě reflektovaly situaci na trhu. Díky tomu u nás vždy najdete to nejvýhodnější povinné ručení online, jaké daný rok můžete získat. Využijte nástroje “povinné ručení srovnání” a najděte si během pár minut tu nejvýhodnější nabídku.

Odborný garant
garant Ing. Tomáš Suchý Pojišťovací expert

Získejte pomoc a odborné rady přímo od experta.

Získat rady a triky »
 
Vaše rodina ušetří

Správnou volbou můžete ušetřit na svých výdajích každý měsíc zajímavé částky.

 
Bezpečnost Ušetřeno.cz používá
SSL certifikáty.
Zajímá mě více »
Průměrná cena pov. ruč.
car 3 2 5 0 Kč/rok Spočítat povinné ručení »
 
Potřebujete poradit?
Přejít do poradny 
 
 

Ochrana Vašeho soukromí je pro nás velmi důležitá. Osobní údaje zpracováváme především za účelem přípravy té nejlepší nabídky služeb právě pro Vás. Můžete se spolehnout, že Vaše osobní údaje nebudeme předávat třetím osobám, kromě samotných poskytovatelů služeb a partnera našeho portálu. Jsme vždy připraveni podat na žádost vysvětlení, podrobnou informaci o námi zpracovávaných údajích o Vaší osobě, provést opravu chybných údajů či odstranit jiný závadný stav. Můžete též kdykoliv písemně požádat o odstranění Vašich osobních údajů z databáze naší společnosti. Ta si poté ponechá pouze údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Vědom si svých výše uvedených práv prohlašuji, že:

"Uděluji společnosti Ušetřeno.cz s.r.o., se sídlem Jemnická 1138/1, Praha 4, 140 00, IČ 24684295, DIČ 24684295, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji. Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v platném znění. Souhlasím s šířením obchodních sdělení elektronickou formou. Tento souhlas poskytuji na dobu 10 let. Souhlasím s tím, že obchodní společnost Ušetřeno.cz s.r.o. má právo na zaslání obchodního sdělení i na služby nesouvisející se službou, při jejímž objednání došlo k předání osobních údajů. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost Ušetřeno.cz s.r.o. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele."

Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost Ušetřeno.cz s.r.o. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovateli poptávané služby.