Body na Tesco Clubcard za platby u E.ON

 

Aby pro své zákazníky mohl E.ON stále připravovat nové a nové bonusy a odměny, spojil se s věrnostním programem Clubcard obchodního řetězce Tesco. Díky tomuto partnerství dokáže E.ON svým klientům za platbu každé faktury za energie nabít jejich Clubcard dalšími body.

tesco-clubcard 

Společnost E.ON navázala spolupráci s věrnostním programem Clubcard obchodního řetězce Tesco a díky tomu nyní může svým klientům dobít jejich Tesco Clubcard dalšími body! Takto získané body se sčítají s body, které zákazníci získají běžnými nákupy v prodejnách Tesco, a po nasbírání minimálně 300 bodů obdrží majitel věrnostní karty ve svém čtvrtletním vyúčtování věrnostního programu Clubcard poukázku a slevové kupóny od obchodního řetězce Tesco.

Jak výhodu získat?

Bonus v podobě dobíjení bodů na Tesco Clubcard je určen pro všechny klienty E.ON, kteří od společnosti odebírají plyn nebo elektřinu, případně obě komodity. Jediné, co musí klient udělat, je zaregistrovat svou Clubcard u E.ON. To lze provést telefonicky na 840 321 322 nebo online na stránkách E.ON. Dokonce je možné na jeden účet Tesco Clubcard registrovat více odběrných míst a sbírat tak body z několika smluv uzavřených s E.ON Energie, a.s.

Kolik bodů na Clubcard díky E.ON získáte?

Body na účet Clubcard s E.ON získáváte za každou uhrazenou zálohovou platbu za elektřinu i zemní plyn a to pro každé registrované odběrové místo.

  • V případě zálohové platby za plyn ve výši 2 500 Kč měsíčně se příděl bodů vypočítá takto:
    (2 500 x 0,7*)/10 = 175 bodů
  • U zálohové platby za elektřinu ve výši 1 000 Kč měsíčně je pak výpočet obdobný:
    (1 000 x 0,5*)/10 = 50 bodů

* Koeficienty 0,7 a 0,5 odpovídají přibližnému podílu platby za dodávku (neregulovaná část ceny) energií.

Bonusové body pro nové zákazníky

Pro nové klienty je navíc připraveno další zvýhodnění v podobě vstupních bonusových bodů, které získají na svůj účet Tesco Clubcard. Za každou nově uzavřenou Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny nebo zemního plynu,** totiž zákazník získává vstupní bonus 2 500 bodů, které budou okamžitě připsány na jeho Clubcard. Pokud tedy nový klient uzavře smlouvu pro odběr elektřiny i plynu, získá naráz 5 000 Clubcard bodů.

 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé