5 důvodů, proč se nevyplatí změnu dodavatele zařizovat sám

 

Stejně jako s porouchaným autem zavítáte do autoservisu, tak změnu dodavatele energií se vyplatí nechat na odbornících. Víte, proč se je výhodné využít služeb Ušetřeno.cz?

Tajná nabídka dodavatelů; Ušetřeno.czPssst. Dodavatelé energií mají tajné nabídky. 1) Dodavatelé vám nenabídnou nejlevnější produkt

Obchodníci s energiemi zkouší na své zákazníky nový trik. Okoukali ho od telefonních operátorů. Nejvýhodnější produkty s extrémně nízkou cenou nenabízí veřejně, ale tajně. Díky speciální sazbě můžete oproti standardním ceníkům energií výrazně ušetřit. Jenže k neveřejným nabídkám se běžný smrtelník horko těžko dostane. Dodavatelé je nabízí až jako poslední přesvědčovací argument, a to jen vybraným zákazníkům.

Zahráli jsme si na detektivy. Ušetřeno.cz pro vás vypátralo některé z tajných produktů. Známe neveřejné nabídky dodavatelů plynu. Bohužel vám je nemůžeme ukázat na našich internetových stránkách. Když nám ale zanecháte své číslo, my vám po telefonu všechny detaily prozradíme. A to není vše. Umíme neveřejné nabídky s výhodnou cenou plynu domluvit a sjednat úplně každému.

2) Kdo si pečlivě srovnává ceny, ten platí méně

Jednat přímo s dodavatelem se nevyplatí. Připravíte se tím o srovnání cen s ostatními energetickými společnostmi. Není v silách obyčejného smrtelníka projít ceníky všech firem a jejich produktů. Plyn a elektřinu nabízí domácnostem a firmám kolem 100 dodavatelů.

Uvědomte si, že váš vyvolený dodavatel kope jen sám za sebe. Když vám v reklamě tvrdí, že lepší nabídka na trhu není, nutně to neznamená, že to je pravda. Přesvědčte se v našem srovnání cen plynu a ve srovnání cen elektřiny, jestli vám sprostě nelžou.

Když změnu dodavatele špatně načasujete, zůstanete potmě.  3) Nezůstanete bez dodávek energie

Kdo někdy řešil změnu dodavatele energií sám, ví, že to může být horor. Člověk neznalý všech zákonných postupů se může snadno ocitnout v problémech. Když řádně neukončíte smlouvu, hrozí vám několikatisícová pokuta. Načasovat si všechny kroky není snadné. Může se stát, že zůstanete bez dodávek elektřiny a plynu. Pokud se chcete všem potížím vyhnout, doporučujeme využít pomoci odborníků.

Spočítejte si, který dodavatel je nejlevnější Srovnat ceny energií

4) Ušetřeno.cz za vás celou změnu zařídí

 

Změna dodavatele s Ušetřeno.cz

  • Zavoláme vám a vyplníme s vámi smlouvy nového dodavatele.
  • Předvyplněné smlouvy vám zašleme ke kontrole a podpisu.
  • Smlouvy nám zašlete zpět.
  • Zkontrolujeme, že je vše v pořádku a smlouvy předáme novému dodavateli.
 

Náš portál vám šetří nejen peníze, ale také čas a nervy. Když si v našem srovnání najdete levnějšího dodavatele, tak za vás vyřídíme veškerou administrativu spojenou se změnou dodavatele. Vyřešíme ukončení dodávek a výpověď smlouvy u stávajícího dodavatele. Samozřejmě zajistíme smlouvu s novým dodavatelem a také s distributorem. Kompletní servis je zcela zdarma.

5) Nemlčíme, o dodavatelích víme vše

Ne všechny energetické společnosti hrají férově. Někteří dodavatelé vám nabídnou smlouvy až na 10 let dopředu. Jiní zase prodlužují smlouvy bez vašeho vědomí. Další vybírají nepřiměřené pokuty. V našem srovnání dodavatelů energií vás na všechna úskalí upozorníme.

U každého produktu přesně víte, jestli se jedná o smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou, zdali jsou ceny fixované nebo zda se smlouva automaticky prodlužuje (tzv. prolongace). Informujeme také o délce výpovědní lhůty.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 4
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé