Československá obchodní banka, a.s.

  1. Československá obchodní banka, a.s. působí na trhu od roku 1964 jako státní podnik. Poskytovala služby v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací.
  2. ČSOB je nyní bankovní instituce na trhu finančních služeb působící v rámci České republiky. Až do konce roku 2007 působila i na slovenském trhu, poté došlo k oddělení.
  3. ČSOB patří do skupiny ČSOB, která je předním poskytovatelem služeb ve všech segmentech v rámci finančního trhu České republiky.

Produkty společnosti

Americká hypotéka od ČSOB

ČSOB Premium konto

ČSOB Půjčka na auto

ČSOB Půjčka na lepší bydlení

ČSOB Půjčka na lepší bydlení - rekonstrukce

ČSOB Refinancování půjček

ČSOB termínovaný vklad

ČSOB Základní účet

Hypotéka od ČSOB

Kreditní karta Premium

Kreditní karta Standard

Refinancování hypotéky od ČSOB

Stavební spoření od ČSOB

Více informací o ČSOB, a.s.

  • V roce 1999 byla privatizována a současným majoritním vlastníkem je KBC Bank. V roce 2007 se po odkoupení minoritních podílu stala jediným akcionářem ČSOB.
  • Banka se zaměřuje na nabídku ucelených a profesionálních finančních služeb a díky zázemí velké skupiny může svým klientům nabídnout široké portfolio finančních produktů.
  • ČSOB poskytuje své služby všem klientům - fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům.
  • Skupina ČSOB působí na českém trhu zejména pod obchodními značkami ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS).

Československá obchodní banka, a.s.
Oficiální webové stránky
www.csob.cz

IČ:
00001350
DIČ:
CZ699000761
Kontaktní telefon:
224111211
Zelená linka:
800300300
Kontaktní e-mail:
info@csob.cz