Československá obchodní banka, a.s.

  1. Československá obchodní banka, a.s. působí na trhu od roku 1964 jako státní podnik. Poskytovala služby v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací.
  2. ČSOB je nyní bankovní instituce na trhu finančních služeb působící v rámci České republiky. Až do konce roku 2007 působila i na slovenském trhu, poté došlo k oddělení.
  3. ČSOB patří do skupiny ČSOB, která je předním poskytovatelem služeb ve všech segmentech v rámci finančního trhu České republiky.

Produkty společnosti

Americká hypotéka od ČSOB

ČSOB Plus Konto pro mladé a studenty

ČSOB Premium konto

ČSOB Půjčka na auto

ČSOB Půjčka na bydlení

ČSOB Půjčka na bydlení - rekonstrukce

ČSOB Refinancování půjček

ČSOB termínovaný vklad

ČSOB Účet pro děti

ČSOB Základní účet

Hypotéka od ČSOB

Kreditní karta Premium

Kreditní karta Standard

Refinancování hypotéky od ČSOB

Stavební spoření od ČSOB

Více informací o ČSOB, a.s.

  • V roce 1999 byla privatizována a současným majoritním vlastníkem je KBC Bank. V roce 2007 se po odkoupení minoritních podílu stala jediným akcionářem ČSOB.
  • Banka se zaměřuje na nabídku ucelených a profesionálních finančních služeb a díky zázemí velké skupiny může svým klientům nabídnout široké portfolio finančních produktů.
  • ČSOB poskytuje své služby všem klientům - fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům.
  • Skupina ČSOB působí na českém trhu zejména pod obchodními značkami ČSOB, Era, Poštovní spořitelna, Hypoteční banka a Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS).

Československá obchodní banka, a.s.
Oficiální webové stránky
www.csob.cz

IČ:
00001350
DIČ:
CZ699000761
Kontaktní telefon:
224111211
Zelená linka:
800300300
Kontaktní e-mail:
info@csob.cz