Všechny články označené štítkem: Investiční životní pojištění

 

ANALÝZA: Jakými způsoby lze spořit?

Analýza 05.10.2017, Kategorie: Spoření, Autor: Denisa Coufalová

ANALÝZA: Jakými způsoby lze spořit?

Slamník, spořicí účet, stavební spoření, investiční životní pojištění, možností, jak zhodnotit své peníze, je nespočet. Nabízí různě vysoké zúročení, představují obrovské či naprosto minimální riziko. Kam tedy uložit své finance, aby se to opravdu vyplatilo? Na tuto otázku neexistuje pouze jedna správná odpověď. Každému může vyhovovat něco jiného. Abychom vám rozhodnutí ulehčili, dali jsme dohromady všechny aktuálně nabízené finanční produkty, popsali, jak fungují, jejich výhody/nevýhody, a zeptali se na názor finančních specialistů.  Číst více »

 

Čtyři novinky pro srozumitelnější životní pojištění v roce 2015

Aktualita 24.09.2014, Kategorie: Životní pojištění, Autor: Kamila Hamalčíková

Čtyři novinky pro srozumitelnější životní pojištění v roce 2015

Nevíte, jak se zorientovat v nabídce mnoha produktů životního pojištění? Podle České asociace pojišťoven nejste sami, proto zavede několik opatření, která mají usnadnit porovnání jednotlivých produktů. Transparentnější pravidla pro smlouvy se objeví od 1. ledna 2015. Na jaká čtyři zlepšení se můžete těšit? Číst více »

 

Jak zhodnotit úspory

Článek 17.04.2014, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Ušetřeno.cz

Jak zhodnotit úspory

Už dávno je nám jasné, že nechceme-li přicházet o své naspořené peníze, musíme jim najít jiné místo, než je běžný účet nebo domácí prasátko. Tam nám je totiž pomalu a tiše ukrajuje každoroční inflace. Kam tedy peníze uložit, aby se jejich objem naopak zhodnocoval? Rady a tipy vám přinášíme v následujícím článku. Číst více »

 

Nejlepší spoření pro děti

Článek 20.12.2013, Kategorie: Spoření - Spořící účty, Autor: Jan Hruška

Nejlepší spoření pro děti

Nadarmo se neříká, že investice do dětí je vkladem do budoucnosti. Jen studium na vysoké škole vyjde na desetitisíce korun. Chcete svým dětem poskytnout nejlepší možné podmínky ke vstupu do dospělého života? Víme, jak na to. Číst více »

 

Srovnání životního pojištění

Článek 24.09.2013, Kategorie: Životní pojištění, Autor: Ušetřeno.cz

Srovnání životního pojištění

Které životní pojištění je to nejlepší? Odpověď není jednoduchá. Vždy záleží na tom, co si od pojištění slibujete a v jaké životní fázi se nacházíte. Jaký produkt je tedy pro vás nejlepší? Odpověď hledejte v článku. Číst více »