Triglav pojišťovna, a. s.

  1. Triglav Pojišťovna, a. s. působí na českém trhu od roku 2000, kdy na něj vstoupila jako reprezentant vznikající slovinské finanční skupiny Triglav Group.
  2. Jediným akcionářem pojišťovny je společnost Zavarovalnica Triglav, d. d., která je největší slovinskou pojišťovnou s více než stoletou zkušeností v oblasti pojišťovnictví.
  3. Pojišťovna Triglav nabízí především různé druhy neživotních pojistek. Zejména úrazové a cestovní pojištění, pojištění vozů (povinné ručení i havarijní pojištění). Má také řadu nabídek pro podnikatele.

Produkty společnosti

Mrzí nás to, ale v současnosti nenabízíme žádné produkty této společnosti.

Mohly by vás ale zajímat následující odkazy:

Více informací o společností Triglav pojišťovna, a. s.

  • Triglav pojišťovna je výjimečná tím, že poskytuje u majetkového pojištění plnění až do výše nové ceny - neodpočítává amortizaci jako jiné pojišťovny.
  • Krédem společnosti je orientace na zákazníka. Chce se zapsat do povědomí lidí jako kvalitní pojišťovna s výjimečným klientským servisem.
  •  Společnost dnes působí již na celém území ČR a svým klientům nabízí možnost využít řadu poboček v mnoha českých městech.
  • V rámci soutěže NEJLEPŠÍ POJIŠŤOVNA 2010 pořádané Hospodářskými novinami byla pojišťovna v desítce nejlépe hodnocených pojišťoven v oblasti neživotního pojištění.

Triglav pojišťovna, a. s.
Oficiální webové stránky
www.triglav.cz

IČ:
25073958
Kontaktní telefon:
542 425 000
Kontaktní e-mail:
brno@triglav.cz