Půjčka s možností vyřídit online a ihned? Kdo ji nabízí?

 

Potřebujete půjčku ihned, ale nechcete se upisovat podezřelým nebankovním společnostem? Naštěstí dnes již i většina důvěryhodných bank hledá způsob, jak úvěry poskytovat obratem a bez zbytečného čekání ve frontě na pobočce. Kdo tedy nabízí rychlou půjčku online a kdy můžete očekávat, že vám peníze přistanou na účtu?

půjčka online ihned 

Většina bank nabízí svým klientům půjčku již při otevření internetového bankovnictví. V takovém případě stačí často jen odsouhlasit, že skutečně úvěr za předschválených podmínek chcete a do pár minut máte peníze na účtu. Co když ovšem hledáte úvěr s jinými parametry?

Nepřeplácejte zbytečně. Najděte si během pár minut tu nejvýhodnější půjčku!

 

Mnoho bank láká na rychlé půjčky online, ale přes internet tak maximálně podáte žádost. Pak už záleží hlavně na vás, jak rychle dostanete peníze. Jestliže totiž chcete vše mít vyřízeno obratem, budete si muset obléct běžecké boty a rozběhnout se na nejbližší pobočku. Je tedy každá půjčka s možností vyřízení online a ihned jen marketingový trik? Kdo ji skutečně nabízí? Přinášíme tři úvěry, u který zaručeně nebudete nuceni nikam běhat.

  Půjčka bez papírů od České spořitelny Hello půjčka od Hello bank! Raketové rychlá půjčka od Zonky.cz
Rychlost vyřízení do 15 minut do 24 hodin několik minut
Maximílní RPSN 13,44 % 16,35 % 31,94 %
Úrok od 6,90 % 3,89 % 2,99 %
Splatnost od 6 do 108 měsíců od 6 do 120 měsíců od 6 do 84 měsíců
Výše půjčky až 375 000 Kč až 1 000 000 Kč až 750 000 Kč
  Více informací Více informací Více informací


Půjčka bez papírů od České spořitelny

 
Česká spořitelna svým klientům odpustí až 15 měsíčních splátek.

O tuto půjčku, kde banka slibuje peníze na účtu do 15 minut od uzavření smlouvy, mají možnost zažádat zákazníci hned šesti bank. Nemusíte tedy nutně mít účet u České spořitelny. Půjčku bez papíru mohou dostat i klienti ČSOB, Equa banky, MONETA Money Bank, Komerční banky a Raiffeisenbank. Smlouvu lze uzavřít online bez nutnosti chodit na pobočku, pro vyplnění žádosti budete ovšem potřebovat občanský průkaz ČR vydaný po roce 2005, číslo vašeho mobilního telefonu, svou emailovou adresu, elektronický výpis z osobního účtu ve formátu PDF a samozřejmě běžný účet u jedné z uvedených bank. Žádostí o půjčku bez papírů vás skvěle provede následující video.

Spočítejte si online splátkuPůjčka bez papírů

Hello půjčka od Hello bank!

Rychlá online půjčka se nachází i v repertoáru Hello bank! Stačí vyplnit žádost na webu a nabídku i s garantovaným konečným úrokem dostanete už za 9 minut. Jakmile si celou záležitost dostatečně dobře promyslíte, jednoduše podepíšete smlouvu pomocí SMS podpisu. Pokud vše proběhne hladce, peníze se vám objeví na účtu do 24 hodin.

Spočítejte si online splátkuHello půjčka


Raketově rychlá půjčka od Zonky

 
Pokud vám vaše banka předběžně schválila úvěr do 750 000 Kč s dobou splácení max. 5 let, Zonky vám garantuje menší úrok nebo splátky. Stačí doložit platnou závaznou nabídku.

Podle serveru populárních půjček od lidí vám vyplnění online žádosti zabere přibližně 10 minut. Nabídku úvěru pak můžete dostat obratem. Zonky však varuje, že nedodáte-li všechny potřebné informace, může si dát na čas a nabídku poslat až do dvou pracovních dnů.

Jakmile vám přijde návrh půjčky, jednoduše podepíšete smlouvu pomocí SMS kódu a máte vyhráno. V některých případech můžete po podpisu čekat peníze na účtu už za pár minut, někdy se ovšem stane, že doputují až za 1–2 pracovní dny. Záleží na tom, u jaké banky máte běžný účet. 

Spočítejte si online splátkuZonky půjčka
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 6