T-Mobile spustil nový věrnostní program Magenta 1. Jaké výhody skýtá?

 

Pod pojmem magenta si jedinci, kteří prošli polygrafickou školou, nebo měli či stále mají jakékoliv dočinění s předtiskovou přípravou či přímo tiskem, představí purpurovou, někdo říká nachovou, barvu, která vznikne splynutím červeného a modrého světla v daném poměru. Své nezastupitelné místo má v barevném modelu CMYK založeném na subtraktivním míchání. Fotografové, tedy alespoň ti, kteří preferují černobílou klasiku, magentu zase důvěrně znají z temné komory. Jejím přidáváním na barevné hlavici zvětšováku se totiž takzvaně přidává tvrdost – snímek zkontrastní. Ale co má sakra společného s mobilním operátorem T-Mobile? A jak se vám to může hodit? To vám hned povíme.

mobilní telefon 

Není to tak dávno, co se na svět s velkou pompou, stejně jako kdysi krokodýl Schnappi, vyklubaly balíčky Vodafone Pass, díky nimž mohou klienti operátora využívat internet v rámci vybraných aplikací prakticky neomezeně. Bylo nad slunce jasné, že konkurenti něco takového nenechají jen tak a co nevidět přijdou s vlastní a nejlépe i výhodnější nabídkou. No a je to tu. Na začátku února mobilní operátor T-Mobile představil svůj věrnostní program plný bonusů a slev, který nazval Magenta 1, seznamte se. 

Sestavte si svůj svět Magenta 1 

Jak to funguje? Jednoduše. Stačí si u operátora T-Mobile sjednat dvě nebo více služeb, každou nejméně za 399 Kč měsíčně. Může se jednat o mobilní tarif, pevný i mobilní internet, televizi nebo třeba Chytré auto, to už je na vás. Všechny služby můžete libovolně kombinovat a sestavit si vlastní skupinu Magenta 1 s tím, že platí, čím víc služeb máte pod jednou střechou, tím víc výhod získáte.

Věrnostní program Magenta 1
 Počet služeb: 2 služby 3 služby 4 služby 5 služeb
 Výše slevy: sleva 10 % sleva 15 % sleva 20 % sleva 25 %
 Neomezené volání a SMS:
 Aplikace Surfie:
 Prémiové odbavení na infolince:
 Zpětné přehrávání TV pořadů:
 Antivirus Kaspersky Internet Security*:
 Porce dat navíc: X X 10 GB 15 GB
 

Získat můžete až 25% slevu a 15 GB navíc 

Jak už jste jistě vyčetli z tabulky, program Magenta 1 má čtyři různé stupně, které se od sebe liší výší slevy a objemem datového balíčku. Všechny ale obsahují společný základ: neomezené volání a SMS v rámci celé skupiny (paušálů, které zahrnete do Magenty 1) včetně Twist, aplikaci Surfie (sledování dětí) pro jednoho člena skupiny a antivirus Kaspersky Internet Security na 12 měsíců, prémiové přednostní odbavení na infolince a zpětné přehrávání TV pořadů po dobu 7 dní (z původních 3 dnů) pro všechny. 

Žádné háčky. O tom, kolik výhod vám věrnostní program přinese, se navíc můžete přesvědčit online přímo na stránkách operátora T-Mobile. Stačí si vybrat služby, které byste chtěli mít pod jednou střechou, a ihned uvidíte, kolik můžete ušetřit. Pokud pro vás bude úspora lukrativní, můžete si svou Magentu 1 sjednat po telefonu nebo na jakékoli kamenné pobočce operátora.

Konkrétní případ využití

3členná rodina využívá
 2x neomezený tarif Mobil M s neomezeným voláním, SMS a 4 GB dat
 1x tarif Student s neomezenými SMS a 2 GB
 1x Pevný internet vzduchem L
 1x TV Standard se 124 programy
Měsíčně celkově zaplatí: 3 195 Kč  V Magentě 1 zaplatí: 2 421,25 Kč

„T-Mobile je integrovaným operátorem, který dokáže svým zákazníkům nabídnout řešení pro celou domácnost. Spojení všech služeb a produktů pod křídla Magenta 1 zákazníkům šetří čas, peníze a přináší atraktivní výhody,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile. „Neomezené volání a SMS v Magenta skupině jsou podle výzkumu mezi našimi zákazníky tou nejžádanější výhodou, proto jsou součástí všech úrovní Magenta 1. Postupně budeme nabídku výhod rozšiřovat.“  

Využívání výhod Magenty 1 je podmíněné jen tím, že musíte být nefiremní zákazník a všechny služby, které do Magenty 1 zahrnete, musí být napsané na jednu smlouvu (1 rodné číslo).

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 26
 

 
Oblíbení mobilní operátoři