Výhodný tarif pro rodinu: Snižte své účty za volání

Provolá vaše rodina zbytečně moc peněz?

Najděte levnější řešení s rodinným tarifem.

Aktuálně dostupné rodinné tarify

Vodafone Red+ 10 GB (rodinný)
1 499 Kč
měsíčně
Neomezené
volání a SMS
10 GB
data
1 499 Kč
měsíčně
Vodafone Red+ 20 GB (rodinný)
1 998 Kč
měsíčně
Neomezené
volání a SMS
20 GB
data
1 998 Kč
měsíčně

Co nabízí ostatní operátoři?

Víme, co si pro rodiny připravili ostatní operátoři. Podívejte se sami a zjistěte, zda nabízí některý z nich přesně to, po čem vaše rodina touží!

t-mobile-ikonka.png T-Mobile

Rodinný tarif od T-Mobile

T-Mobile nemá přímo tarif pro rodiny, vhodnou alternativou je ale tarif S námi sdílený. Ten představuje možnost získat k hlavním SIM kartě až 5 sdílených tarifů, s nimiž získáte neomezené volání i SMS zprávy do všech sítí. Každý takový tarif vyjde na 449 Kč. Všichni členové navíc mají k dispozici sdílený balíček dat.

Na přehled rodinných tarifů
o2-ikonka.png O2

Rodinný tarif od O2

Ani O2 momentálně nenabízí vyloženě rodinný tarif. Operátor však nabízí až 40% slevu na vyúčtování s Extra kartou. Stačí vybrat každému z rodiny vhodný tarif O2 a zařídit si kreditní kartu Extra karta. Podle toho, jak kartu využíváte, pak získáte až 40 % slevu na veškeré služby O2.

Na přehled rodinných tarifů
virtualni-operatori-ikonka.png Virtuální operátoři

Rodinný tarif od virtuálů

Celá řada virtuálů nabízí tarify určené přímo rodinám. Často se u nich setkáte s neomezeným voláním a SMS mezi jednotlivými členy rodiny.

Mezi virtuály, kteří mají ve své nabídce rodinné tarify, patří Aqua mobil, CENTROPOL telecom, Connectiva, COOP Mobil, Lama Mobile, Skyfone či Žlutá simka.

Na přehled rodinných tarifů

Sestavte si zdarma rodinný tarif na míru

Poskládáme vám produkt z více SIM karet tak, aby přesně splňoval potřeby celé vaší rodiny. Zanechte nám své telefonní číslo, my se vám ozveme a společně probereme, co by pro vás bylo nejvýhodnější.

  Beru na vědomí znění Podmínek portálu Ušetřeno.cz a Zásad zpracování osobních údajů. Sdělením Vašich osobních údajů a dalších doplňujících informací dochází k uzavření smlouvy o poskytování služby informačního a srovnávacího servisu.

   Děkujeme, brzy se vám ozveme.

   Na co se nás ptáte ohledně rodinných tarifů?

   Vodafone nabízí plnohodnotný Rodinný tarif Red+ až pro 4 členy rodiny. Každý v rodině získá tarif s neomezeným voláním i SMSkami a dohromady sdílíte 2 GB dat. Za tento balík zaplatíte 1 499 Kč a je jedno, jestli ho využíváte jen 2, 3 nebo všichni 4 rodinní příslušníci či přátelé.

   T-Mobile nabízí alternativu k rodinným tarifům - Sdílený tarif. Jde o systém, ve kterém můžete k jedné hlavní SIM připojit až 5 sdílených tarifů, se kterými budete disponovat neomezeným voláním i SMS zprávami do všech sítí za cenu 449 Kč za každý připojený tarif. Všichni členové ještě navíc sdílí datový balíček z hlavní SIM.

   O2 rodinný tarif nenabízí, ale poskytuje až 40% slevu na své telekomunikační služby při využívání Extra karty. Každému v rodině tedy vyberete vhodný tarif z nabídky O2 a zřídíte si kreditní kartu Extra karta. Podle výše vaší měsíční útraty na kartě získáte slevu až 40 % na služby O2.

   Vždy záleží na ceně vašich současných tarifů a běžně provolaných minutách a počtu poslaných SMS zpráv.
   Spočítáme si ukázkovou úsporu pro 3člennou rodinu, kde všichni mají běžný neomezený tarif za 749 Kč. Rodina měsíčně zaplatí 2 247 Kč. Pokud přejde např. na Rodinný tarif Red+ od Vodafone, zaplatí 1 499 Kč. To je úspora 748 Kč měsíčně a 8 976 Kč ročně.

   Ano, některé rodinné tarify obsahují i sdílený datový balíček. To znamená, že celá rodina čerpá z jednoho balíku dat. Vodafone k rodinnému tarifu takto nabízí 2 GB dat a navíc vám umožní umožní nastavit pro jednotlivé členy rodiny datové limity. Pokud je ale nenastavíte, čerpáte všichni podle svých potřeb.

   Pokud vaše rodina prosurfuje více dat, bývá běžné si k tarifu ještě dokoupit datový balíček potřebné velikosti.

   Ano, dnes už není problém při změně tarifu, nebo dokonce i operátora, ponechání původního telefonního čísla. Postup není složitý:

   1. Dáte výpověď u svého starého operátora a obdržíte číselný kód ČVOP.

   2. Kód předáte novému operátorovi.

   3. Přenos čísla proběhne automaticky v domluvený čas.

   Podobnosti najdete v našem návodu Jak přenést číslo k jinému operátorovi.

   Nejčtenější články o volání v rodině a úsporách

   Volání v rodině: Který operátor myslí i na vaše blízké?

   Většina nákladů za telefonování nepadá daleko od stromu. Nej...

   Mobil za vysvědčení: Jaký tarif k němu dětem vybrat?

   Konec školního roku se nezadržitelně blíží. Snad bude co osl...

   Jak na rodinný rozpočet? 4 konkrétní tipy odborníků

   Zkrotit své osobní i rodinné finance můžete mnoha způsoby. Ž...

   ŠETŘÍME DOMA: 10 jednoduchých tipů, jak ušetřit za telefon

   Nezapomeňte na obal, stahujte bezplatné aplikace a příslušen...