E.ON – více než energie

 

Na ceně energií jistě záleží, ale osobní přístup a kvalitní péče o zákazníky jsou také důležitými hodnotami, které vám může dodavatel energií poskytnout, a přispět tak k vašemu většímu pohodlí. Chtěli byste získávat body na svou Tesco Clubcard za každou uhrazenou zálohovou platbu za elektřinu či zemní plyn, nebo byste spíše využili služby řemeslníků pro svou domácnost zdarma? Zákazníci E.ON tyto výhody mají.

rodina 

Společnost E.ON Energie nabízí svým zákazníkům řadu nadstandardních služeb i výhod. Jako její zákazníci můžete vedle profesionálních služeb a stabilních dodávek energií, které jsou samozřejmostí, získat například slevy na některé typy bojlerů, plynových či elektrických kotlů, nebo třeba na stěhování. Mezi oblíbené bonusy patří také možnost proměnit každou uhrazenou zálohovou platbu za elektřinu a zemní plyn v body na věrnostní kartu Clubcard obchodního řetězce Tesco nebo služby E.ON Servis, v rámci nichž E.ON zajistí svým zákazníkům v případě havárie v domácnosti bezplatně služby profesionálního řemeslníka – instalatéra, elektrikáře, plynaře, topenáře, sklenáře nebo zámečníka.

Využíváte Tesco Clubcard? Získejte body navíc s energiemi od E.ON

 

Tesco Clubcard

Clubcard je věrnostní program obchodního řetězce Tesco. Za každých 10 Kč, které utratíte v kterémkoli obchodě Tesco získáváte na Vaši Clubcard 1 bod. Nasbírané body pak proměníte v Clubcard poukázky a slevové kupony. Body navíc může sbírat celá rodina.

 

V rámci rozšiřování nabídek výhod a bonusových služeb pro své zákazníky navázala společnost E.ON spolupráci s programem Clubcard. Zákazníci E.ON tak mají možnost získávat body na svou Tesco Clubcard, a to za každou zaplacenou zálohovou platbu za elektřinu i zemní plyn.

Stačí, abyste číslo své Tesco Clubcard jednoduše zaregistrovali na www.eon.cz a propojili ji tak se svými odběrnými místy (dům, byt, zahrádka, garáž aj.) u společnosti E.ON. Na váš Clubcard účet se po úspěšné registraci začnou načítat body za každou uhrazenou zálohovou platbu pro každé odběrné místo.

  • TIP: Množství bodů si můžete vypočítat sami tak, že částku platby zálohy za plyn vynásobíte koeficientem 0,07 a částku platby za elektřinu koeficientem 0,05.
Zálohová platba za plyn Na Vašem Clubcard kontě přibude
1 800 Kč 126 bodů
2 500 Kč 175 bodů
3 300 Kč a více 231 bodů
Zálohová platba za elektřinu Na Vašem Clubcard kontě přibude
700 Kč 35 bodů
1 000 Kč 50 bodů
1 500 Kč a více 75 bodů
 

Vstupní bonus pro nové zákazníky

Při přechodu od jiného dodavatele elektřiny nebo zemního plynu či v případě připojení zcela nového odběrného místa na vás navíc čeká jednorázový bonus 2 500 bodů. Pokud tedy začnete od E.ON nově odebírat zemní plyn i elektřinu a propojíte každou smlouvu s číslem své Tesco Clubcard, můžete získat dohromady vstupní bonus až 5 000 bodů.

Sháníte řemeslníka? E.ON Servis Vám pomůže.

Napadlo by váš, že s havárií v domácnosti může pomoci váš dodavatel energií? U E.ON tomu tak je. Stačí, pokud si jako zákazník E.ON ke své smlouvě na elektřinu sjednáte E.ON Servis. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu vám pak bude k dispozici linka 840 113 114, jejíž operátoři v případě nenadálé havárie ve vaší domácnosti na zavolanou zajistí výjezd zkušeného řemeslníka (instalatéra, elektrikáře, topenáře, plynaře, sklenáře nebo zámečníka) na adresu odběrného místa (bytu, domu k němuž se služba vztahuje). Navíc, náklady na tento výjezd, na práci řemeslníka i drobný materiál, který je nezbytný k provedení opravy, uhradí E.ON Servis za vás. To vše až do stanovené výše plnění, která závisí na rozsahu odebíraných služeb. A jak služba funguje?

  • Odebíráte-li elektřinu i zemní plyn, stačí podpisem dodatku stvrdit svůj zájem zůstat zákazníkem E.ON po následující tři roky. Získáváte tím možnost čerpat služby E.ON Servis po dobu následujících tří let až do výše 5 000 Kč při každém plnění. Pokud odebíráte elektřinu i zemní plyn, ale nechcete se vázat podpisem dodatku, stačí podepsat formulář Prohlášení, ve kterém stvrzujete svůj zájem o využívání služeb programu E.ON Servis. Získáte tím možnost čerpat tuto službu až do výše 1 000 Kč při každém plnění.
  • Odebíráte-li pouze elektřinu, stačí podpisem dodatku stvrdit svůj zájem zůstat zákazníkem E.ON po následující tři roky. Získáváte tím možnost čerpat služby E.ON Servis po dobu následujících tří let až do výše 2 000 Kč při každém plnění.

Služby můžete čerpat bez omezení několikrát do roka.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé