Internet v mobilu zdarma: Víme, kdo ho nabízí

 

Kdo by nechtěl mít zadarmo to, za co jiní musí platit! Třeba internet v mobilu. Že je to fata morgána? Ne tak docela. Pár dobráků by se našlo. A my je pro vás vyšťourali.

internet v mobilu zdarmaU kterého operátora se připojíte zdarma? 

Být neustále na síti nemusí být levná záležitost, pokud nenarazíte na vhodnou nabídku toho správného operátora. Rozhodli jsme se pro vás zapátrat v cenících prodejců mobilních služeb, zda je vlastně někdo, kdo se o data rád podělí zadarmo. A našli jsme.

Ušetřete až 40 % na mobilním tarifu. Víme, jak!

 

Internet zdarma? Nejlepší podmínky nabízí MOBIL.CZ

Hodit do pléna balíček dat, to nepatří zrovna k oblíbeným činnostem operátorů. V obvyklých případech získáte připojení k mobilnímu internetu pouze v rámci hlasových či přímo datových tarifů - samozřejmě za poplatek. Přesto existují operátoři, u kterých se připojíte zdarma. Kraluje jim MOBIL.CZ.

Internet v mobilu zdarma

Operátor Datový limit pro rychlé připojení
(na 30 dní)
Podmínky pro získání internetu zdarma
MOBIL.CZ 200 MB Pro 200 MB rychlého internetu si musíte dobít,
v opačném případě máte zdarma pomalejší přopojení.
ÓČKOMOBIL.CZ 200 MB Pro 200 MB rychlého internetu si musíte dobít,
v opačném případě máte zdarma pomalejší přopojení.
SAZKAmobil 500 MB Datový balíček si můžete vybrat
v rámci bonusu za dobití min. 300 Kč/měsíc.
BLESKmobil Data zdarma pouze
na vybrané stránky
Vybrané stránky jsou zdarma bez podmínek.
Pokud ale navštívíte jiné, už platíte dle ceníku.
 

MOBIL.CZ

Velké eso v rukávu v podobě internetu do mobilu zdarma skrývá virtuální operátor MOBIL.CZ. Ten nabízí k předplaceným kartám zcela zdarma FUP 200 MB dat na 30 dní. A ani poté nezůstanete odříznutí od virtuálního světa. Po vypršení 30 dní či po vyčerpání datového limitu se rychlost z 10 Mbps sníží na 32 kbps pro stahování dat a 16 kbps pro odesílání dat. Limit přitom neplatí pro weby rodiny iDNES.cz, kde můžete surfovat bez omezení.

 
Hledáte výhodný mobilní internet?
Srovnejte si ZDARMA nabídky mobilních operátorů a vyberte tu nejlevnější!

Háček? Žádný nehledejte. Stačí aktivovat SIM kartu, a tím aktivujete i bezplatná data. Nikdy za ně nezaplatíte – stačí si jen dobít kredit (který poslouží k telefonování a zasílání SMS zpráv) a máte dalších 200 MB dat zdarma.

ÓČKOMOBIL.CZ

Datovou šťávu zdarma vám dá i SIM karta se jmenovkou ÓČKOMOBIL.CZ. Jedná se o speciální edici virtuálního operátora MOBIL.CZ, která cílí na mladé publikum. Takže opět internet zdarma bez velkých podmínek. Když vyčerpáte datový limit, stále se připojíte, akorát s nižší rychlostí. Nové dobití - nová porce 200 MB, se kterými se připojíte k LTE internetu. I zde také platí, že celá řada aplikací a stránek nekrade přidělený limit, ale má svůj osobní - 500 MB v plné rychlosti.

TIP

Alespoň 200 Kč každý měsíc, jinak si připlatíte

Abyste měli u Studentfone internet v mobilu skutečně zdarma, musíte si dobít každý měsíc alespoň 200 Kč. Jinak za připojení k internetu zaplatíte. Z vašeho kreditu vám bude stržena poměrná částka na základě toho, kdy v měsíci k přístupu došlo. Můžete tak zaplatit až 250 Kč.

 

 

SAZKAmobil

Porci dat vám rád dopřeje i virtuální operátor SAZKAmobil. Ne však tak automaticky jako ostatní operátoři. 500 MB dat na měsíc nabízí jako jednu z volitelných odměn za dobití za alespoň 300 Kč. Pokud někoho internet neláká, může si vybrat také:

  • levné volání a SMS do všech sítí,
  • 1 000 volných minut do sítě SAZKAmobil.

V případě, že si zvolíte datový balíček, počítejte s trochu vyšší cenou za volání (2 Kč) a SMS zprávu (1,50 Kč). Pokud dáte přednost jiné výhodě, zaplatíte za internet v mobilu 20 Kč denně či od 150 Kč měsíčně.

BLESKmobil

Trochu vykutálenou akci nabízí i virtuální operátor BLESKmobil. Nabízí bezplatné připojení k internetu pouze na vybrané portály. Jedná se o stránky bleskmobil.cz, blesk.cz, isport.cz a auto.cz. Abyste skutečně neutratili za tuto nabídku ani korunu, musíte použít prohlížeč s přímým přístupem na internet. A pozor – bezplatná zóna končí za hranicemi těchto webů! Jakmile se vám načte internetová stránka, na kterou tyto stránky odkazují, automaticky se vám taky načte datový balíček Internet na den s limitem 50 MB za 20 Kč.

A co velké ryby?

rybaRychlý datový balíček zdarma? U velkých hráčů ho nečekejte. 

Ještě před lety nabízel internet do mobilu zdarma i T-Mobile. V rámci svého věrnostního programu Kouzelné úterky poskytoval úterní surfování po síti zcela zdarma (jinak stojí 24 Kč/den). Tuto výhodu záhy nahradila trochu osekaná nabídka novějšího věrnostního programu Našim pro radost. Jen tak zdarma vám bohužel nedají internet ani zbylá dvojice mobilních operátorů.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 10
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/interni-bannery-mobilni-internet-2.png