PRÁVĚ TEĎ nastal správný okamžik změnit dodavatele energií!

 

Svého dodavatele elektřiny a plynu může dle zákona změnit každý z nás. Proč ale PRÁVĚ TEĎ nastal čas najít si nového? Prozradíme vám, z jakých důvodů nemá cenu s hledáním nového dodavatele dále otálet.

plyn 

Změna dodavatele energií přinesla v minulých letech spoustě zákazníků významnou finanční úsporu, některým bohužel také negativní zkušenosti s nespolehlivým partnerem zajišťujícím dodávku. Vývoj na trhu ale vybízí ke změně dodavatele právě teď: spokojený může být každý zákazník, který se pro změnu rozhodne.

Jak postupovat, abyste si vybrali správného dodavatele energií?

1. Spolehlivý dodavatel především

Na trhu existuje přes 40 dodavatelů, ale pouze hrstku z nich lze označit za stabilní, dlouhodobé firmy. Vybírejte z velkých, prověřených firem. Společnost E.ON zajišťuje dodávku elektřiny a plynu více než 1,3 milionu spokojených zákazníků a je dlouhodobě pozitivně vnímaným dodavatelem energií.

2. Ušetříte tisíce korun ročně

Roční úspora při změně dodavatele elektřiny a plynu může být u standardní domácnosti velmi výrazná. Máte pochybnosti? Jeden příklad za všechny – pokud je vaším současným dodavatelem plynu RWE a bydlíte v rodinném domě, kde plynem topíte i vaříte, můžete přechodem na produkt Jistota24 od společnosti E.ON ušetřit 6 715* Kč ročně!

3. Přechod k novému dodavateli je zdarma

Přechod k novému dodavateli je jednoduchý – nestojí vás čas nebo peníze, je zdarma. Při uzavření nové smlouvy pouze dodáte plnou moc, na základě níž společnost E.ON vyřeší všechny následující kroky za vás. Nečekají vás přitom žádné zásadní změny – ponecháte si svůj elektroměr nebo plynoměr, nezmění se ani termín odečtu spotřeby.

4. Nejrychleji na internetu

Zjistit svou úsporu můžete nejrychleji na internetu – stačí k tomu využít kalkulačku, do níž zadáte přesnou spotřebu, nebo charakter vašeho odběru (vytápění, vaření apod.). Pro objednání změny dodavatele můžete zanechat své telefonní číslo, na kterém budete kontaktováni, nebo vyplnit základní údaje online.

5. Legislativa vás chrání lépe než v minulosti

Na spokojenost zákazníků myslí také legislativa. Podle nového občanského zákoníku můžete v případě nespokojenosti od smlouvy odstoupit ještě 14 dní po zahájení dodávky. Odstoupení bez sankcí je také možné později v případě, že dodavatel významně změní své obchodní podmínky nebo zdraží dodávku elektřiny či plynu.

Společnost E.ON nabízí svým zákazníkům dlouhodobě výhodné ceny a produkty s garancí, u nichž nemůže dojít ke zvýšení ceny za dodávku komodity.

*Modelový výpočet byl proveden pro zákazníka s roční spotřebou 25 MWh, jehož odběrné místo se nachází na distribučním území RWE GasNet, s.r.o. Pro výpočet byly použity ceny z Ceníku Jistota24 dodávky zemního plynu E.ON Energie, a.s. pro maloodběratele a domácnosti s měřením typu C1 (ročně fakturovaní zákazníci) platného k 1.1.2014 a z Ceníku RWE plyn Standard v kategorii domácnost a maloodběratel pro zákazníky společnosti RWE Energie, s.r.o., jejichž plynové zařízení je připojeno k distribuční soustavě RWE GasNet, s.r.o., platného k 3. 5. 2013. Úspora je vypočtena z cen včetně 21% DPH, bez daně ze zemního plynu. Tato inzerce nepředstavuje návrh na uzavření smlouvy ani veřejnou nabídku ve smyslu příslušných ustanovení občanského zákoníku.

">
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 1
 

 
https://adfdata.cz/img/Bannery/plyn.png
Oblíbení dodavatelé