Zákaznický program EnergiePlus+ od E.ON

 

Šance dozvědět se užitečné informace, pobavit se, soutěžit či ušetřit. Zajímavé slevy, levnější cestování, úsporné spotřebiče za výhodné ceny. To vše nabízí společnost E.ON v programu EnergiePlus+ svým zákazníkům.

rodina 

Široká nabídka slev exkluzivně pro zákazníky E.ON – to je program Energie+Bonus. V současnosti mohou zákazníci nakoupit malé i velké elektrospotřebiče za zvýhodněné ceny nebo získat slevu v internetovém obchodním domě Kasa.cz. Kromě toho na ně čeká více než 250 tematicky rozdělených zážitků se slevami 10 % a více, 9% sleva na letecké zájezdy u CK Alexandria či 10 % sleva na vstupenky do Království železnic, největší expozice modelové železnice u nás.

S radami E.ON můžete ušetřit i sami

 

Program Energie+Bonus

Zákaznický program Energie+Bonus funguje již druhým rokem. Na příští rok připravuje E.ON rozšíření o rady, jak snadno vybrat ty nejvýhodnější spotřebiče, testy těchto spotřebičů, soutěže o atraktivní ceny a především speciální sekci, ve které nabídne energeticky úsporné spotřebiče již od 1 Kč. Být zákazníkem E.ON se zkrátka vyplatí.

 

Domácnostem i firmám nabízí E.ON na svých stránkách užitečné rady, jak snadno ušetřit za energii. Investujte do úsporných žárovek, odhalte žrouty elektřiny v kuchyni, perte plnou pračku na levný tarif – to je jen malý výběr z rad, které na Vás čekají. Pokud ani pak nebudete spokojeni se svými účty, E.ON Poradenské centrum Vám pomůže jednoduše vyřešit vše, co se týká elektřiny a zemního plynu. Najděte spolu s odborníky energeticky úsporná řešení pro Váš dům i podnikání, zažádejte o pomoc při získávání dotací na úsporná opatření.

TIP pro Vás: Stavíte či rekonstruujete rodinný dům? Nezapomeňte na úsporná řešení, která vám sníží spotřebu energií při provozu vašeho domu. Vyzkoušejte aplikaci Virtuální dům, kde si můžete snadno ověřit účinnost takových opatření.

Využijte dotace od E.ON!

  • Pořiďte si nový kotel na zemní plyn od firmy Vaillant na prodejním místě E.ON Kontakt a ušetřete minimálně 10 500 Kč.
  • Nechte si zdarma vypracovat nabídku na solární systémy značky Schüco. Uspoříte až 70 % energie potřebné na ohřev pitné vody.
  • Získejte dotaci od E.ON až 60 000 Kč na tepelné čerpadlo Danfoss.

Cestujte ekologicky

Jsou šetrné k naší planetě, bezpečné a levné – to je jen část z charakteristik vozidel na stlačený zemní plyn CNG či elektromobilů. Zajímá vás, jak daleko takový elektromobil či elektroskútr dojede a kde ho nabijete? Chcete vědět, kolik ušetříte s automobilem na CNG a kde naleznete plnící stanice? Odpovědi nabízí E.ON na svých stránkách věnovaných ekologické dopravě. Pokud chcete šetřit přírodu nejen na cestách, jsou pro Vás určeny produkty z řady EkoElektřina, díky kterým máte možnost odebírat elektřinu vyrobenou z obnovitelných zdrojů.

E.ON nabízí i konkrétní řešení např. elektrokola bike.on, elektroskútry E.ON E-max nebo automobil na CNG Škoda Citigo.

Další aktivity programu EnergiePlus+:

  • E.ON rodinný fotbálek – fotbalové turnaje a soutěže pro děti i dospělé. Investice do bezpečných branek i fotbalová škola Petra Čecha patří mezi aktivity, které E.ON podporuje.
  • E.ON Energy Globe – nejvýznamnější ocenění v oblasti ochrany životního prostředí v ČR, známé také jako "ekologický oskar". Odborná porota každoročně vybírá vítěze v sedmi kategoriích. Přihlaste svůj projekt zaměřený na úspory energie a ochranu životního prostředí příští rok i Vy!
  • Malá energetická akademie – zábavná soutěž pro dětské kolektivy, rodiny i jednotlivce, která probíhá po celý školní rok.
  • Mise+ - mobilní vzdělávací centrum se svým E.ON Energy Truckem navštěvuje základní školy v ČR. Součástí programu je osvěta i zábavné soutěže, třeba o nejlepšího energožrouta.
  • Aku+ - soutěž pro studenty osmých a devátých tříd základních škol, prvních ročníků středních škol a studenty odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Koná se každoročně v E.ON Poradenském centru v Českých Budějovicích.
 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0