5 důvodů, proč je změna dodavatele elektřiny výhodná a snadná

 

Trápí vás vysoké účty za elektřinu? Přitom stačí přejít k levnější společnosti. Vyzkoušejte rozsáhlé porovnání dodavatelů elektrické energie. Možná budete překvapeni, kolik peněz ročně uspoříte.

5 číslo 1) Ušetříte tisíce korun ročně

Podstatný a pro mnoho lidí také jediný důvod, proč přejít k jiné společnosti, je nabídka výrazně nižší ceny. Přechodem ke konkurenci můžou vaše výdaje za elektřinu citelně klesnout. Nejvíce peněz ušetří domácnosti, které elektřinou topí nebo ohřívají vodu. Úspora se v takovém případě pohybuje v řádech tisíců korun. Ale ani když elektřinou pouze svítíte, nepřijdete zkrátka. Účty vám klesnou o několik set korun.

2) Srovnali jsme za vás

 

Výhody kalkulačky

  • Vyplnění zabere 2 minuty.
  • Ihned vidíte, kolik ušetříte.
  • Ve srovnání najdete více než 40 dodavatelů.
  • Kalkulačka počítá podle aktuálních ceníků.
  • Srovnání je nezávazné a zcela zdarma.
 

Dodavatelé zákazníkům situaci příliš neusnadňují. Ceníky jsou nepřehledné a nesmírně složité. Vyznat se v nich a vyčíst z nich podstatné informace, je pro laiky nesmírně složitý úkol. Proto jsme pro vás připravili přehlednou kalkulačku cen elektřiny. Pokud se chcete dozvědět, kolik můžete ušetřit, vyzkoušejte ji.

Vyštrachejte staré vyúčtování a vyplňte přesnou spotřebu, jistič a další parametry. Pokud nemáte zrovna fakturu po ruce, nic se neděje. Kalkulačka si poradí také s orientační spotřebou na základě velikosti bydlení a způsobu využití elektřiny.

3) Celou změnu dodavatele zařídíme

Zjistili jste, stejně jako už tisíce lidí před vámi, že u jiného dodavatele budete platit za elektřinu méně? Přechod od jedné energetické společnosti k jiné se na první pohled nemusí jevit jako lehký úkol. Proto vám nabízíme pomocnou ruku. Celé papírování vyřídíme za vás.

S čím vám pomůžeme a jaký je postup:

  • Ve srovnání si vyberete nejlevnějšího dodavatele a nezávazně objednáte jeho služby.
  • Budeme vás kontaktovat. Telefonní operátor vám pomůže dokončit objednávku.
  • Předvyplněné smlouvy vám pošleme domů ke kontrole a podpisu.
  • Vyplněnou a podepsanou smlouvu nám pošlete zpět.
  • Zkontrolujeme, že je vše v pořádku. Smlouvy předáme novému dodavateli.
Najděte si nejlevnějšího dodavatele! Srovnat ceny elektřiny

4) Změna dodavatele je zcela zdarma

Máme pro vás vynikající zprávu. Za změnu dodavatele se nic neplatí. Ačkoli vám se vším pomůžeme, vy za naše služby platit nebudete.

5) Žádné stavební úpravy

Stavební čety nebo výměny elektroměrů se bát nemusíte. Změna dodavatele probíhá pouze úředně na papíře. Zjednodušeně řečeno za elektřinu budete platit jiné společnosti a vše ostatní zůstane při starém. Tedy kromě výše účtů.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 3