ČEZ nabízí levnější silovou elektřinu

 

Společnost ČEZ přichází pro podzim 2012 s nabídkou nové produktové řady, která reflektuje aktuální dění na trhu. Přečtěte si o výhodách nového produktu ČEZ FIX, který může být i pro Vás tou správnou volbou.

zástrčka 

Začátkem podzimu 2012 přišel ČEZ s nabídkou snížení ceny elektřiny. Nově nabízená produktová řada ČEZ FIX nabízí – v porovnání s ceníkem Comfort – za silovou elektřinu v průměru o 5 % nižší cenu. K ČEZ FIX poskytuje ČEZ zdarma, a k ostatním produktům za 10 korun měsíčně, službu ČEZ ASISTENT, která domácnostem bezplatně pomůže v řadě nepříjemných životních situacích. Další novinkou je aplikace ČEZ ON-LINE, pomocí které zákazník řeší záležitosti spojené s dodávkou energií od ČEZ.

ČEZ FIX - fixní cena elektřiny

Ceny elektřiny na burze klesají. Tento trend se projevuje i v nabídce cen silové elektřiny od ČEZ Prodej, který přichází s novým produktem ČEZ FIX. Díky němu si mohou zákazníci cenu za silovou elektřinu „zafixovat“ až do konce roku 2014. ČEZ FIX má stejné poplatky jako řada Comfort, takže s přechodem nejsou spojené žádné náklady navíc. „K uvedení fixovaného produktu je právě teď vhodná doba. Cena v současné době na burzách klesá, a proto jsme schopni tuto část ceny pro nadcházející dva roky snížit,“ říká Zuzana Řezníčková, ředitelka ČEZ Prodej pro retail. To může být pro odběratele velmi zajímavé. Podle zjištění agentury IBRS totiž 60 % z nich očekává v dalších letech růst ceny elektřiny.

Sjednejte si levnou elektřinu onlineSpočítat levnější elektřinu
 

ČEZ FIX

K uvedení fixovaného produktu je právě teď vhodná doba. Cena v současné době na burzách klesá, a proto jsme schopni tuto část ceny pro nadcházející dva roky snížit,“ říká Zuzana Řezníčková, ředitelka ČEZ Prodej pro retail.

 

Navíc veškeré záležitosti spojené s dodávkou energií od Skupiny ČEZ si mohou zákazníci pohodlně vyřešit sami prostřednictvím zmodernizované aplikace ČEZ ON-LINE, která je modifikací původní Virtuální obchodní kanceláře (VOK). „Umožňujeme našim odběratelům spravovat své výdaje za energie lépe a úsporněji,“ dodává k poslední z trojlístku změn Zuzana Řezníčková.

Všechny detaily k  novinkám a sjednání je možné na webu www.cez.cz, Zákaznické lince 840 840 840, nebo u smluvních partnerů a v Zákaznických centrech Skupiny ČEZ.

 

 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0