ČEZ S ODMĚNOU láká na bonus 2 tisíce u nových smluv na plyn

 

Při uzavření smlouvy na plyn na 3 roky získají noví i stávající zákazníci ČEZ jednorázový finanční bonus (až 2 tisíce Kč) a každý rok vyšší slevu (7 % až 10 %) oproti dominantnímu dodavateli. Skrývá nový produkt ČEZ S ODMĚNOU nějaké pasti?

odměna plyn čezČEZ v současnosti dodává plyn pro 350 tisíc zákazníků. 

Ode dneška láká ČEZ na nový plynový produkt, ČEZ S ODMĚNOU. Jaké výhody zákazník získá, když se upíše k odběru plynu na 36 měsíců?

Lákadla produktu ČEZ S ODMĚNU

  • 1. rok: sleva 7 % oproti standardnímu produktu dominantního dodavatele
  • 2. rok: sleva 8 % oproti standardnímu produktu dominantního dodavatele
  • 3. rok: sleva 10 % oproti standardnímu produktu dominantního dodavatele
  • okamžitý bonus za uzavření smlouvy až 2 000 korun v závislosti na výši spotřeby
  • možnost levnějšího mobilní volání a internetu od MOBIL OD ČEZ (31% sleva z běžné ceny)

Nadšení z poskytnutých slev může trochu zkazit skutečnost, že ceny standardních produktů dominantních dodavatelů (Plyn Standard od RWE na většině území ČR, Standard od Pražská Plynárenská v Praze, Standard Plyn od E.ON Energie na území jižních Čech) většinou nepatří k nejlevnějším nabídkám na trhu. Spíš je najdete na opačném konci cenového žebříčku.

Který dodavatel je nejlevnější ve vašem regionu?Srovnat ceny plynu

Domácnosti s nízkou spotřebou se vysokého bonusu nedočkají

Objednat si výhodně plyn od Skupiny ČEZ na období tří let se nejvíce vyplatí zákazníkům s velkým odběrem, tedy těm, kteří využívají plyn také k vytápění bytu nebo domu a k ohřevu vody. Domácnosti v rodinném domě s roční spotřebou 31 MWh mohou za tři roky ušetřit až 11 500 korun (včetně jednorázového bonusu 2 000 korun).

Neplaťte za plyn víc, než musíte. Správnou volbou dodavatele můžete ušetřit tisíce korun ročně!

V malém bytě o rozloze 30 m2 s roční spotřebou 9 MWh může úspora dosáhnout 3 706 korun (včetně bonusu 1 000 korun). S nižším odběrem dosáhnete na bonus ve výši jen několika set korun.

Pozor na předčasnou výpověď smlouvy s pokutou 4 tisíce

ČEZ S ODMĚNOU sjednáváte jako smlouvu na dobu určitou na tři roky. Pokud se mezitím objeví jiná lákavější nabídka, nejspíš si na ni budete muset nechat zajít chuť. Při předčasném zrušení produktu ČEZ S ODMĚNOU vám totiž naúčtují vysokou smluvní pokutu, rovné 4 tisíce Kč. Tučná sankce za unáhlený odchod představuje hlavní riziko plynové novinky od ČEZ. 

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 14