Všechny články označené štítkem: Veletrh Amper

 

Amper 2020: Přijďte se s námi setkat na 28. ročník veletrhu

Aktualita 03.02.2020, Kategorie: Energie, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2020: Přijďte se s námi setkat na 28. ročník veletrhu

Veletrh AMPER je každoročně největší událostí v oblastech elektrotechniky, energetiky, elektroinstalace, elektroniky, digitalizace, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. Během uplynulých 27 ročníků se veletrhu zúčastnily snad všechny významné společnosti, prošly jím statisíce odborníků, techniků, vědců a všech ostatních návštěvníků i fandů ze zastoupených oborů. Opět nebude chybět Ušetřeno.cz, které je hrdým partnerem veletrhu už druhým rokem. Letos budeme mít i svůj stánek a navíc uspořádáme přednášku. O čem všem budeme na Amperu mluvit?  Číst více »

 

Amper 2019: Kdo vyhrál Zlatý AMPER?

Článek 19.04.2019, Kategorie: Ostatní, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: Kdo vyhrál Zlatý AMPER?

Ušetřeno.cz bylo partnerem letošního ročníku jednoho z největších veletrhů elektrotechniky v Evropě. Na festivalu Amper 2019 vystavovalo téměř 650 firem, které přišlo okukovat cca 43 700 návštěvníků. Mezi hlavní témata patřilo například, zda se vyplatí investovat do fotovoltaiky. Co stojí v cestě dalšímu růstu gigantů, jakými je například Apple, Spotify či Google? Jaká jsou úskalí digitalizace? To vše jsme se měli šanci dozvědět. Největším tahákem však byla soutěž Zlatý AMPER 2019. Kdo vyhrál? Číst více »

 

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Článek 22.03.2019, Kategorie: Internet, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: A to nás hrozně baví

Toto úterý odstartoval 27. ročník největšího veletrhu elektrotechniky na území Česka a Slovenska. Amper 2019 přináší mnohým vhled do nejnovějších technologií a jejich využití pro firmy i obyčejné smrtelníky. Na své si tu přijde každý. Ať už navštíví jednu z přednášek o budoucnosti moderních platebních metod, internetu věcí či fotovoltaických systémů, nebo si prostě projde obří prostory veletrhu a pobaví se třeba pohledem na roztomilé roboty, co ve svých tlustých prstech svírají miniaturní nástroje a snaží se ze všech sil vykonávat jemnou manuální práci.  Číst více »

 

Amper 2019: Blíží se 27. ročník mezinárodního veletrhu o elektrotechnice

Aktualita 04.03.2019, Kategorie: Energie, Autor: Michaela Šámalová

Amper 2019: Blíží se 27. ročník mezinárodního veletrhu o elektrotechnice

Od 19. do 22. března se v halách brněnského Výstaviště bude konat 27. ročník mezinárodního veletrhu Amper, kterého je Ušetřeno.cz partnerem. Jedná se o největší veletrh elektrotechniky na území Česka a Slovenska. Jen minulý rok se akce zúčastnilo 590 vystavovatelů z 29 zemí a veletrh navštívilo přes 43 tisíc zvědavců. Na programu je široké portfolio témat, mezi která patří mimo jiné například robotika, akumulace energie, novinky v oblasti elektromobility a udržitelné elektřiny. Veletrh je určený pro experty i úplné laiky.  Číst více »