Co všechno vám prozradí kalkulačka plynu na Usetreno.cz

 

Sláva zákonům, které nám několik posledních let zaručují možnost přejít k levnějšímu dodavateli plynu. Abyste získali ucelený obrázek, kolik můžete ušetřit, vyzkoušejte kalkulačku plynu. Ušetřily s ní už tisíce domácností.

Kalkulačka plynu  Důvodů proč změnit dodavatele zemního plynu můžete napočítat několik. Jeden však výrazně ční nad všemi – peníze. Poplatky za energie každoročně rostou a prognózy nenasvědčují tomu, že by se měl tento vývoj nějak zásadně měnit. Buďte svého štěstí strůjcem. Stačí najít společnost, která vám nabídnenejlevnější plyn. Svého dodavatele si můžete svobodně vybrat již několik let. Jen za uplynulý rok 2012 změnilo dodavatele 348 056 domácností. Rok předtím dokonce o dvacet tisíc lidí více.

 

Rozsáhlá nabídka kalkulačky

Pídit se po nejvýhodnější nabídce by byl nesnadný úkol i pro Sherlocka Holmese. Naštěstí existují kalkulačky plynu, které porovnávají nabídky napříč celým trhem. Jednu takovou najdete najdete i na tomto portálu. Její výhoda oproti konkurenci spočívá v tom, že zpracovává velmi širokou databázi dodavatelů. Kromě známých společností RWE, E.ON, Pražská plynárenská, ČEZ najdete v nabídce i ty méně známé, jako jsou Bohemia Energy, Centropol, Yello, Vemex, X-energie a mnohé další. Díky tomu získáte skutečně kvalitní porovnání dominantních i alternativních dodavatelů.

Sjednejte si levnější plyn        onlineSjednat levnější plyn

Jak funguje kalkulačka

Aby mohla kalkulačka správně počítat, musíte vyplnit několik parametrů. Znáte spotřebu plynu? Výborně, vepište ji v MWh nebo v m³. Pokud ji neznáte, nic se neděje. Zaškrtněte, na co plyn používáte a druh bydlení. Další povinnou kolonkou je poloha odběrného místa, protože cena dodávek se mění v závislosti na příslušnosti k distribuční oblasti. Kolonka současný dodavatel plynu je jasná asi všem. Celý formulář uzavírají osobní údaje. Pokud si vyberete některou z nabídek, budeme vás díky nim moci kontaktovat.

Porovnání nabídek

Jestli máte vyplněný formulář, stačí už jen kliknout na tlačítko spočítat nabídky. Z přehledného porovnání se dozvíte ceny plynu dodavatelů. Pokud vám některá z nabídek padne do oka, můžete si změnu rovnou objednat. Pamatujte, že dodavatele zemního plynu můžete změnit jednou za půl roku.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 0