Kreditka České spořitelny

 

Zaplatíte s ní na internetu, v samoobsluze i na výletech po celém světě. Ušetříte 1 % z každého nákupu. Máte díky ní kompletní přehled o výdajích a nemusíte se strachovat, zda právě máte v peněžence či na běžném účtu dostatek peněz. To je kreditní karta od České spořitelny.

  Už se nemusíte bát trapné chvíle, kdy u pokladny v obchodním centru lovíte poslední drobné z peněženky či doufáte, že máte na účtu dost peněz na to, abyste nákup zaplatili běžnou platební kartou. S kreditní kartou od Odměna od České spořitelny získáváte možnost opakovaně čerpat až 200 tisíc korun, kdykoliv potřebujete.

Právě to, že neplatíte ze svého účtu, ale fakticky si berete krátkodobý úvěr, definuje to, co je kreditní karta. Peníze během následujících dnů či týdnů splatíte bance zpět. Pokud to stihnete během bezúročného období, které činí až 55 dní, neplatíte žádné úroky. S kreditní kartou od spořitelny zaplatíte po celém světě i na internetových obchodech v Česku i zahraničí. A co je nejdůležitější, zaplatíte s ní výhodně.

Kreditní karta Vás odmění

Ne nadarmo se totiž kreditní karta od České spořitelny jmenuje Odměna. Za každou platbu, kterou s pomocí karty uskutečníte, získáte 1 % z nákupu zpět na Váš kartový účet, penzijní zabezpečení či stavební spoření u České spořitelny. Fakticky vzato tedy s kreditní kartou Odměna platíte za veškeré zboží o procento méně než ostatní. Řadě klientů se to zdá jako drobnost, avšak během roku se Vaše celková úspora může vyšplhat až na několik tisíc korun.

Vyberte si kreditní kartu      onlineVybrat kartu

Kromě úspory z nákupů se v okamžiku pořízení karty stáváte členy programů Sphere card a Partner, ve kterých získáte slevy na zboží a služby všeho druhu, od vitamínů po thajské masáže. Služby České spořitelny může snadno využívat celá rodina, neboť ke své kreditní kartě dostanete volitelně až 3 další kreditní karty pro Vaše blízké, které budou navázány na stejný úvěrový účet.

Získáte přehled o svých financích

Kreditní karty se nemusíte bát. Díky ní a také díky přehlednému internetovému bankovnictví máte stoprocentní přehled o tom, za co v průběhu měsíce utrácíte. Pokud v pravidelných intervalech převedete peníze na úvěrový účet a splatíte svůj dluh třeba za uplynulý týden či měsíc, neplatíte žádné úroky a současně nakupujete o procento výhodněji, případně také se slevovými programy České spořitelny. Kreditní kartu Odměna snadno sjednáte přes internet na Ušetřeno.cz.

 
Hodnocení článku:
Počet hlasů: 2